Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha találkozol a volt barátnődd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha találkozol a volt barátnőddel, barátoddal az milyen érzés, mit gondolsz abban a pillanatban?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy kell hogy összefussak a volt barátnőmmel mert egy két cucc még itt ott elmaradt .4 évig voltunk együtt valószínű már nem szeret (sőt nemrég mondta is) és hogy nem is gondol rám .Tudom sokan nem is találkoznak az ex barátnővel de ha a lány nem szeret már akkor ő mit érezhet és mit érez a fiú amikor összefutnak? Van olyan akinek már volt része ilyenben ?Felteszem témánk nem hiszem hogy lenne ha összefutnánk :D ,Előjönnek találkozáskor a lányban azok az érzelmek amik régen voltak stb ?

2013. jún. 21. 06:37
 1/10 A kérdező kommentje:
Lányok is írhatnak hogy ők mit szoktak érezni olyankor,feszültek vagy más ?
2013. jún. 21. 06:38
 2/10 A kérdező kommentje:
Amit elfelejtettem: durván 3 hónapja szakítottunk.
2013. jún. 21. 06:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 5 év után találkoztam vele először, az új pasijával volt. És egyből az ugrott be, hogy "De jó, hogy szakítottunk, szegény csóka még nem tudja mire vállalkozott, s milyen igénytelen is lett"...


Ez az egész új fél pillanat alatt végig cikázott odabent, de hála égnek robbant ki belőlem nevetés formájában... :D

2013. jún. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én semmire nem gondolnék,totál semleges számomra a volt barátom. Nem haragszom már rá. Örülök,ha boldog,de ennyi,nem nagyon mozgat a dolog.
2013. jún. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok


Mi is 4 évig voltunk együtt. Én voltam a szakító fél.

2013. jún. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem 4 ev egyuttjaras es utana 3 honap szakitasnal fuggetlenul attol, hogy van-e valaki az oldalan vagy nincs neki is vannak meg erzelmei.


De gondolom van buszkesege is, hogy ezt nem mondja ki. Ha neked meg komoly terveid vannak, de neki mar nem, akkor azt javaslom te se mutasd ki.

2013. jún. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hát,mi is 4 év,és állítólagos nem szeretéssel voltunk szétválva.

De még vagy 1 évig szerintem szeretett,lehetett rajta látni/hallani a ragaszkodást,és a haragot,aki meg haragszik,az érez valamit...

de már engem nem is érdekel,rég azon vagyok,hogy nélküle legyek boldog,egy másik csajjal,csak épp olyan csaj nem akad,aki nekem is megfelelne,és akinek én is megfelelnék.

2013. jún. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát igen jelen pillanatban én is így vagyok csak velem meg nem állnak szóba pedíg nem vagyok egy csúnya és vissza fogott srác. Középkategóriába mondanám magam,néha buli nem vagyok nagyképű meg kigyúrt de azért van mit fogni rajtam sportolok is de nem vagyok függő. Nem alkoholizálok és kocsmázok és egyebek :D . Nálunk mikor el kezdett tanulni akkor taliztunk kevesebbet aztán egyik napról a másikra nem érzett semmit ,nem is foglalkozott velem pedíg ott voltam tőle 2 cm-re még kedveskedtem is neki :D . Iszonyú nehéz elfelejteni de ahogyan ír nekem abból úgy látom hogy ő már túl van vagy csak jól rejtené -.- ? mondjuk makacs egy lány és a büszkeségével soha nem hagy fel :D
2013. jún. 21. 22:27
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem általában ronda szakításaim voltak úgy átlag 5-6 év után. Úgy hogy mindig megcsalás lett a vége,de nem az én részemről. Általában ha valami kell az extől,csak szimplán elmegyek és elkérem..Nem tartok kis előadást a terveimről, meg,hogy fogtam-e új kandúrt,stb. Egy részt nem tartozik rá, más részt meg most minek futtassam magam. Ha kimutatom az érzéseimet akkor csak újabb támadó felületet adok neki..Tehát, akarva akaratlanul nem tudok szépen senkitől sem elválni. És éppen ezért nem is erőlködöm utána semmilyen formában,hogy lássam.

Az meg,hogy utána az ember nem óhajt új menyecskét fogni szerintem természetes. Egy kolbászért nem kell egy egész disznót megvenni. Viszont kolbász nélkül is jobb,mint egy új disznóval ismerkedni..Időnként összefutok az exeimmel. Az elsőnek azóta már két kölyke van. Mondjuk nem nagy kár,hogy szakítottunk. 3 évig minden nap öt perc szexért nem éri meg sírni. A második lefejelt búcsúzóul. De érte se nagy kár,mert egy alkoholista. A 3. és egyben utolsó Hapsim pedig végre úgy szeret,ahogy az előtt az a két hülye sosem. :D

2013. jún. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én nagyon félek az exemtől, mindig kiráz a hideg ha meglátom. nem érzek iránta semmit, egyszerűen el sem tudom képzelni, hogy valaha közöm volt hozzá. nem sokszor beszélgettünk a szakítás óta (én voltam, egy évig voltunk együtt), és azok is többnyire nagyon kellemetlenek voltak, vádaskodott, hogy miattam ront el mindent, lelkileg zsarolt, hogy az öngyilkosság gondolatával játszik, az új barátomat fikázta... de a legutóbbi beszélgetésünk már nem volt olyan vészes. neki is van már barátnője. :)
2013. júl. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!