Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, külsőről mindig néznek kb. 20-nak.A barátom két évvel idősebb nálam, a hét 7 napjából 5 napon együtt vagyunk, a másik két napon dolgozik. De nem is ez a lényeg. Minden találkozáskor a melleimet és a seggem fogdossa/gyúrja, és sose csókol meg, csak ha én kezdem.. ennek mi lehet az oka? Mostanában egyre kanosabb, de én az a romantikusabb fajta vagyok, de ő sosem csókol meg, vagy fogja meg a kezem.. Mindig csak a mellemre meg a seggemre megy.. Mit csináljak?Már mondtam neki, de semmi változás.

16/l



2013. jún. 21. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyszerű nem egy érzelmi síkon mozogtok. Nem azért van veled mert szerelmes hanem valószínűleg nagyon kívánatosan nézhetsz ki.
2013. jún. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet h csak sexre kellesz neki nem? am meg légy határozottabb h hagyja ezt abba mert neked nem bejövős
2013. jún. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Galeve válasza:
Valószínű hogy nem szeret! De ezt megtudhatod nagyon könnyen megoldhatod tölts el vele pár "estét" (sztm érted mire gondolok) aztán próbáld megfogni a kezét,csókold meg és ülj le vele és beszéljétek meg !! Ez minden féle képpen beválna
2013. jún. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs,hogy ezt mondom,de ha szeretne,akkor nem csinálná ezt :/
2013. jún. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Demon128 válasza:
Szerintem keres egy olyan fiút akinek nem csak arra kellesz hogy fogdoson hanem aki tényleg szeret.
2013. júl. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Addig dobd, míg nem késő. Bizonyára jó nő vagy, csak ezt nem biztos, hogy tudod. Találsz normálisat is. Főleg abból ítélve, ahogy írsz itt. Ne csüggedj miatta, nagyon sok olyan pasi van, aki, ha jó nő vagy, elmondja, h szeret, de valójában ez azt jelenti, hogy lefektetne...
2013. júl. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!