Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! (elsősorban 14-17)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! (elsősorban 14-17) Mire vagy mit gondoltok, amikor megnéztek egy tőletek idősebb fiút?

Figyelt kérdés

Észrevettem,hogy elég sok fiatal lány megnéz a velem egykorúak és tõlem idõsebbek mellett.Ilyenkor csak végignézitek az illetõt és ennyi? Magas,izmos testalkatom van.Helyesnek mondanak,borostám van,kék szemem,stílusom is rendben van.Semmiféle..olyan..szándékom nincs,mielõtt jönnek az okosak.Csak érdekel,hogy mi zajlik ilyenkor a fejetekben..:)

21F


2013. jún. 21. 16:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Én arra h "Aaah de rohadt jol néz ki *_* nem lökném ki az ágyamból az biztos" ;) de ez én vagyok... 16/L
2013. jún. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ráülnének a farkadra


mégis mi zajlana? XD

2013. jún. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ugyanazokat a dolgokat gondolom mint ha korosztálybeli lenne.Vagy furcsa rajta valami,vagy ismerős valahonnan,vagy nagyon csúnya az én ízlésem szerint,vagy jól néz ki.Nem akarok 20-on évesekkel kezdeni,de attól még ha valaki jól néz ki azt megnézem,akárhány éves.15/L
2013. jún. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

én először megnézem az arcát utána az alakját és végül a stílusát.én csak végig nézem és ennyi.azért 14 évesen nem jönnék össze 16-nál idősebb fiúkkal:)

14l

2013. jún. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nem gondolok semmit különösebben.. max annyit hogy vajon szóba állna velem?:DD

16/l

2013. jún. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha valaki 50 éves, és jól néz ki, azt is megnézem. Persze nem vágyakozom 50-es férfiak után.

Mivel elég perverz a fantáziám, és ez a korszak "elég veszélyes", néha elkalandozok, ha egy jó pasit látok. (Itt már a 20-asokról van szó)

2013. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

Hogy "uu de jo pasi. *-* miert nem szulettem par evvel hamarabb?" :D

15/L

2013. jún. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#1 Nem kene ketszer mondani, h bujjak az ágyadba.;)


#5 Miert ne allnek szoba,azert mert idosebb vok?


Koszonom a valaszokat! :*

2013. jún. 22. 03:16
 9/13 anonim ***** válasza:

5. vagyok :D

hát.. mert én átlagos lány vagyok(sokan mondanak szépnek, de nincs bennem semmi nagy szám) és ha te tényleg helyes vagy akkor miért állnál szóba egy átlagos lánnyal, ha jobb csajokkal is beszélhetsz..érted :D

2013. jún. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kivancsi lettem,de ha annak mondanak biztos,h az is vagy.:) Az,h jobb csajokkal is beszelek nem zarja ki,h ne beszeljek atlagos lanyokkal.:)
2013. jún. 22. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!