Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sok szűz miért ezzel jön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok szűz miért ezzel jön?

Figyelt kérdés

Mikor fel van dobva, h értelmes ember 20+ fölött már nem szűz akkor jönnek ezzel a dumával, h annak mi értelme van, h valaki 12 évesen már szexel?

Na most a ...... már meg, h nincs annyi agyatok, h felfogjátok, h nem csak ez van, h 13 évesen a fel faluval meg 24 évesen még lelki nyo.orék vagyok.

Unalmas ezt olvasni, az összes ezzel érvel, mintha ezzel el lenne minden intézve....



2013. jún. 21. 23:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
áááááááááááááá
2013. jún. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
A kulcsszót is érdemes megnézni :D
2013. jún. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Szóval mi a kérdésed ember?


Nem tudom eldönteni, melyik nyomi tábort erősíted. Pedig eskü háromszor elolvastam:D

2013. jún. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Engem inkább az érdekelne, hogy miért nem lehet normálisan megfogalmazni azokat a rohadt kérdéseket. Ennyire fárasztó pár kattintással több gombot lenyomni? Bár én inkább arra gyanakszom, hogy túl fárasztónak találják a gondolkodást egyesek.
2013. jún. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

értelmes ember 20+ fölött már nem szűz


akkor már nem is értelmes az a valaki aki 20 felett még szűz? kommolyan?

2013. jún. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Már miért lennék lelki nyomorék te nagyon okos?? Tudom hogy rólam írod ezt, mert oda mertem írni az egyik kérdéshez, de én pl tisztában vagyok vele hogy nem csak ez a 2 véglet van. Ha rajtam múlt volna elvesztettem volna 17-18 évesen az lett volna a tökéletes. De ha így alakult szted mit csináljak??? D*gassam meg magam valakivel hogy ne legyek szűz? Hidd el lett volna a 24 évem alatt 2 konkrét olyan aki csak szexre ment volna nálam, meg volt néhány olyan aki nem csak szexre de nem éreztem úgy hogy na igen vele szeretnék szexelni. Vagyis lett volna olyan de azoknak meg én nem jöttem be és így alakult.
2013. jún. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy midnenre vannak általánosítások, erre is. Neked első osztályúan sikerült egy kalap alá venni az összes szüzet. Ahogy csinálják ezt a b*zikkal, leszbikkel, fetisisztákkal, idősekkel, fiatalokkal stb stb. Csak gratulálni tudok a sekélyességedhez
2013. jún. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Szegénykém. Hány éves vagy?
2013. jún. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Hú basszus, te firtatod más agyi kapacitását? Előbb talán próbálj meg megfogalmazni egy kérdést értelmesen!
2013. jún. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2013. jún. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!