Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az alak. Rudtanchoz milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az alak. Rudtanchoz milyen lenne? Megfelelo? (keppel)

Figyelt kérdés
leadok 1-2 kg-ot, kicsivel tobbet sportolok, akkor lesz pozitiv eredmeny? ami jo az annyi, h a combom itt vastagnak latszik, de igazabol tenyleg nem az.bar arra is eddzek majd.

2013. jún. 22. 09:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem tökmindegy, hogy milyen az alakod, rúdtáncon mindenféle alakú nőket láttam már. Voltak kis vékonykák, voltak nagyobb darabok, ott ez senkit sem érdekel.
2013. jún. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Tökéletes alkat, csináld!

Az edzéstől úgyis formálódsz még.

2013. jún. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
ha otthon akarod csinálni akkor mindegy milyen hozzá az alakod. ha meg bárban akarsz vele pénzt keresni akkor meg megint csak mindegy mert változóak az ízlések és van akinek a te alkatod tetszik majd és van akinek nem fogsz tetszeni.
2013. jún. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
52%
50 kg perszeeee... Cicàm ugyan olyan magas vagyok mint te és valòban 50kg fele ekkora combjaim sincsenek:D rùdtáncolást mellôzd, még a végén leszakad :D (mint a plafon)
2013. jún. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ezen a válaszon röhögtem legtöbbet:


"mivan nem megy a suli hogy a rúdtánchoz kényszerülsz? Viszont akkor ideje egy edzőterembe beiratkozni drága!"


Annyira szánalmas, hogy írástudatlanul valaki a másikat a suli miatt cikizi, hogy az már fokozhatatlan! :))))

2013. júl. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én meg a te vàlaszodon röhögtem a legtöbbet.
2013. júl. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Erről a topicról is ez jut eszembe:


-------------

Lucifer revíziót tart a pokolban, megfelelően gondoskodnak-e az ördögök a rájuk bízottakról.


Az első kondér alatt vígan lobog a tűz, a kondér mellett egy tábla:

NE MÁSSZ KI! Lucifer kérdésére az ördög így felel:

- Ezek itt a németek. Tüchtig nép, betartják a szabályokat.


A következő kondér is mintaszerű, ám tábla helyett itt egy géppisztolyos őr áll.

- Ezek itt az oroszok. Ha valamelyik megpróbál kimászni,

az őr a géppisztollyal visszakényszeríti.


A harmadik kondérnál is minden stimmel, de Lucifer felvonja szemöldökét:

- Nem látom az őrséget, és tábla sincs.

- Ide nem is kell, ezek a magyarok. Ha egy megpróbál kimászni a többi visszahúzza.

2013. júl. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ez annyira IQ nulla kérdés? BÁRMILYEN alak jó a rúdtánchoz. Ha a testeddel tudsz kapaszkodni, ha tudod mozgatni, akkor előbb utóbb úgy erősödik, hogy ügyes legyél. Ez hülyeség, miért ne csinálhatnál valamit, ha éppen vastagabb/vékonyabb, kisebb vagy nagyobb valamid is? Ez bigott és sztereotip és teljességgel fölösleges.
2013. júl. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hát ha egy koca vonaglana előttem a rúdon hát tönkre röhögném magam.
2013. júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Dionsyia ***** válasza:
Utolsó: akkor nézd meg a Lulu videót a jutúbon:)
2013. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!