Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Felejteni néha muszáj! Elmesélem a kis történetem..

Volt egy srác akit tavaly ismertem még meg.

Minden nagyon szép és jó volt az elejében, míg nem jött egy harmadik személy, aki mindent elrontott. Innentől kezdve folyamatosan csak a féltékenykedés és a veszekedés jellemezte a kapcsolatunkat. Amibe én nagyon hamar bele is betegedtem, sokszor voltak szívproblémáim, magasvérnyomás, minden amit csak kiválthatott a szenvedés és a kín amit elviseltem. A srácot sajnos jobban érdekelte az a bizonyos harmadik személy... De én nagyon szerelmes voltam és eltűrtem mindent és végig néztem ahogy a másikkal flörtölgetnek és írogatnak egymásnak. Folyamatosan a facebook lapjukat néztem. És sírtam és gyötrődtem magamban. Míg nem 1 nap meg mondtam a srácnak hogy elegem van és nem akarok felőle többé hallani mert nem bírom a kínt és a szenvedést amit okoznak nekem.. Hozzá teszem egyszer annyira magam alatt voltam hogy autóbalesetem is történt.. szerencsére senkinek sem történt komoly baja.. De ez nyitotta fel a szemem hogy muszáj talpra állnom és akármennyire fáj is.. de muszáj elfelejtenem és hagyni menni.. Mert az életem többet ér. És még talán újra szerelmes leszek valakibe aki még viszonozni is fogja.


köszi ha elolvastad, és írj nyugodtan véleményt.. És ha veled is történt hasonló oszd meg velem kérlek.


20/L



2013. jún. 22. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, annyit tudok hozzá fűzni hogy tarts ki! Mindig van remény ezt megtanultam, és azt is hogy mindent meglehet oldani. Felejteni nehéz, de lehet!
2013. jún. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még nagyon friss a dolog 1hete és pár napja nem tartom a kapcsolatot vele. De néha tényleg rá jövök hogy vannak fontosabb dolgok az életemben, mint pl a család és a barátok. Mert még őket is elhanyagoltam nagyon sokszor..
2013. jún. 22. 23:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon helyesen cselekedtél, még ha nehéz is volt! Gratulálok hozzá, mert sajnos kevés az olyan ember, aki kimeri mondani h NEM! A fiú aljas módon kihasznált amit élvezett is... Hidd el, jobb lesz így neked, még akkor is ha friss a dolog! Az idő begyógyítja a sebeket! Szervezz programokat a barátnőiddel, vagy a családdal, h minél jobban lekösd a figyelmedet és ne tudj ezen rágódni, hisz ne feledd: Az autóbaleset után a sors adott neked egy 2. lehetőséget, amit ki kell használod, mert több ilyen nem hiszem, h lesz! :) Sok szerencsét és légy erős! :)
2013. jún. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az életben a magunk állított falakat ledönteni a legnehezebb,nagyon büszke lehetsz magadra .Azért szenvedtél,mert a kis lelkedben tudtad ,hogy ezt te így nem szeretnéd,de mégsem azt tetted ,amit végül .Komoly szervi problémákat okozhat ez a meghasonlás,törés.
2013. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát a szívemet, azt biztos szépen tönkretette. Így is voltak problémáim, de így már jobban. És már 2 hét eltelt, és azt veszem észre.. de nem akarom elszólni magam, hogy jobb..:)

Most próbálom rendbe hozni a "régi" kapcsolataim. Jó néhány barátomat elvadalt mellőlem.:( Tudom én vagyok a hibás mert hallgattam rá, és nem foglalkoztam azokkal, akikkel ő nem szerette volna hogy foglalkozzak. De ha szerelmes az ember, akkor nem gondolkozik, szinte meg van részegülve.. Csak vezetik vezetik az orránál fogva, és közben észre sem veszi hogy mennyire nagyon ki van használva....

2013. jún. 28. 22:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak annyit tudok mondani, hogy tarts ki! Jó úton jársz, önmagában már az is nagy tett, hogy fel tudtál állni. Ha a fiúnak másvalaki kellett, akkor az azt jelenti, hogy nem tartotta magát méltónak hozzád! Fel a fejjel! Ha ennyire tudtad őt szeretni, akkor nagyon jó lehetsz lelkileg. És egy kedves, szerethető és szerető lány a férfiak igazi álma (a FÉRFIAKÉ, nem a bunkóké) . Ezt én, egy férfi mondom neked.

Sok sikert neked!

2013. jún. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Így majd jobban fogsz értékelni minden kapcsolatot.
2013. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon rendes, és kedves válaszokat adtál!:)
2013. jún. 28. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!