Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak az a fiú ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak az a fiú ír miden nap egy lánynak aki tetszik neki?

Figyelt kérdés
Én magamból kiindulva legalább is csak annak a csajnak irnék aki bejön...de nemtudom hogy ő azért ir nekem hogy bejövök neki vagy csak ismerkedni szeretne és semmi mást.. kérdezni meg utalni nem szeretnék ne hogy rosszul süljön el:)
2013. jún. 22. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg bátran h miért ír rád minden nap...

(ha tetszel neki úgy is őszinte lesz...)

2013. jún. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Van egy nagyon jó barátom, lány, és neki is írok minden nap.
2013. jún. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem, van egy kiscsajszi akivel majdnem minden nap beszélgetek fb-n, szerintem ő belém van zúgva de én nem érzek iránta semmit sem
2013. jún. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én minden nap beszéltek egy lánnyal. Sosem volt és sosem lesz köztünk semmi. Egyik részről sem. Csak barátok vagyunk. Szóval én olyannal is beszélek minden nap, aki nem tetszik, viszont jóba vagyok vele nagyon.
2013. jún. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
#3 lemaradt: 16/F
2013. jún. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Bocsi, #4 voltam 16/F
2013. jún. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy most ebbe belekötök, de kicsit rosszul van megfogalmazva a kérdés. Olvassátok el párszor és gondolkodjatok el egy kicsit rajta. :D
2013. jún. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!