Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor elb. am fél évet? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor elb. am fél évet? :D

Figyelt kérdés

17f

Van egy osztálytársam, akivel ugy fél éve kezdtünk többet beszélni. Elötte is, de kb. csak köszöntünk egymásnak. Szóval a legtöbbet iskoláról beszéltünk, de szinte ő volt az egyetlen, akivel az osztályból lehetett, szerintem ő is így volt vele. Aztán később elkezdtünk mindenféléről beszélgetni szinte minden nap, talán többször ő kezdte. És így lassan (((szerelmes)) lettem belé. Még soha nem voltam 1. osztály óta:). Gondoltam, majd ha vége a sulinak és a tanulásnak nyáron elhívom valahová. Aztán most volt egy berúgás, ahol valakinek mondta, hogy holnap randizni megy. Jó érzés volt... Elötte soha nem beszéltünk fiúkról szerencsére. A legtöbb beszélgetésünk humoros volt, de vette, 98%ban mindig nevetett. De soha nem mondtam neki, hogy tetszik, nem tudome gyáltalán kimutatni az érzelmeimet. Sok jel arra utalt, hogy kölcsönös, de sok, hogy nem. Szerintetek előbb kellett volna lépnem? (most nemtudom, hogy áll azzal a valakivel) Poroljam le magam és menjek tovább? De nem lenne könnyű ennyi idő után...


köszi hogy végigolvastad :)


2013. jún. 23. 23:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha már idáig eljutottál akkor most nagyon szívesen megütnélek ha eszedbe is jutott feladni...
2013. jún. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:D kösz, de az is lehet, hogy előre gyártott friendzoneos voltam. Bár akkor én is elcsesztem egy csomó időt feleslegesen, mert nem olyan barát, akivel mindent meg lehet beszélni, nem is azért kellett volna. De ez lehet az ő természete miatt is...
2013. jún. 23. 23:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz még! Egyik barátom 9.-ben szerelmes lett egy lányba, de akkor a lánynak nem kellett, barátok voltak, a fiú nem adta fel és 3 év után összejöttek! Szóval ne add fel! :)
2013. jún. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
lehet, hogy elbasztál fél évet, ilyen az élet.. viszont ettől sokkal cifrább dolgok is lesznek még
2013. jún. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
és hagyjam egy életre, vagy próbálkozzak? Főleg így, hogy lehet, hogy összejönnek azzal a csávóval... tök kellemes volt másnap, most már nagyjából túltettem magam rajta.
2013. jún. 24. 00:16
 6/11 anonim ***** válasza:
Talán mondd már meg neki, hogy szereted te láma :D Így miből találja ki? :D
2013. jún. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát érezze :D mondom kimutatni nem tudok sajnos semmit, megmondani meg milyen gáz... Főleg most, így
2013. jún. 24. 00:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz! Előbb utóbb túl kell esned az ilyesmiken, mert különben sosem leszel rutinos, ha félsz az ilyesmitől. Akkor beszélgess vele először és írd le és azt is add oda neki. De ne hagyd veszni a dolgot, főleg ha szereted! Tudod mennyire bánni fogod, ha meg sem próbálod? Ha nemet mond akkor mi van? Hosszú még az élet, lesz még közötök egymáshoz könnyen lehet, de ahhoz túl rövid, hogy ne kockáztass és ne tudja!
2013. jún. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ja oké, majd legközelebb, ezt elku..am, most már tanultam belőle :D mivel osztalytársam volt, ezért elég rossz lett volna minden nap látni, ha nem jön össze... De ha összejön akkor is kellemetlen. És perpillanat mit tanácsoltok, hagyjam, próbálkozzak, várjam meg mi lesz azzal a másik sráccal...?
2013. jún. 24. 15:17
 10/11 anonim ***** válasza:
ne várj semmire és senkire, mond meg neki, hogy szereted, szerelmes vagy belé: erre a lánynak két választása van: azt mondja, hogy ő nem szerelmes beléd, vagy megcsókol és a karjaidba omlik, és egy halk sóhajjal szenvedélyes csók kíséretében közli, hogy imád...
2013. jún. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!