Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Hol az a pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Hol az a pont ahol már átcsapna lelki szemetességbe részemről? Mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés
Megismertem a neten egy aranyos lányt de még nem láttam a képét ő sem az enyémet. Csak pár levelet váltottunk de olyan érzésünk van mindkettőnknek, mintha már ezer éve ismernénk egymást, egy rugóra jár az agyunk. Írja, hogy értelmes vagyok és órákig eltudna velem beszélgetni bármiről. A bökkenő, h pasija van, de eléggé rakta nekem a pasit. Én finoman a tudtára adtam, hogy szimpatikus a levelei alapján és én nem lennék ilyen töketlen mint a hapsija. Mennyi az esély, hogy esetleg felém tendáljon? Félreértés ne essék sosem robbantottam szét kapcsolatokat.
2013. jún. 24. 00:19
 1/9 kruse ***** válasza:
Oké, hogy így megértitek egymást, de ahhoz élőben is találkoznotok kell.Pár levél még kevés ahhoz, hogy téged válasszon
2013. jún. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de semmi. Ismerem az ilyen lányokat, csak arra kellesz, hogy megadd neki azt a kedvességet, amit a pasijától nem kap meg. De semmi többre. Nem fogja otthagyni őt, de ha mégis, akkor sem veled fog összejönni, hanem valaki másik balfékkel.

A "szakítófélben levő" vagy rossz kapcsolatban élő hölgyekkel vigyázni kell, mert nekik normális pasi csak arra kell, hogy legyen, akinek panaszkodhatnak, meg akit kiahsználhatnak.

2013. jún. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Másodiknak sajnos sok dologban igaza van. Addig ne add meg magad, amíg nem szabad préda a lány. Ha mindent megadsz neki, amit a saját kapcsolatától nem kap meg, akkor az neki a legkényelmesebb állapot, minek váltana?


A másik, hogy a személyes találkozón minden romokba dőlhet, hiszen azon múlik minden.

2013. jún. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek. Rendben. De hol a határ? Én nagyon kommunikatív srác vagyok, kedves, sokszor túl kedves és nem akarok bunk. sem lenni de benyalni sem. Mit tegyek?
2013. jún. 24. 00:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Kezeld barátként szerintem.
2013. jún. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehettek akár legjobb barátok is, csak azt a hibát ne kövesd el, hogy elhiszed, hogy valaha összejöhetsz vele.
2013. jún. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De akkor meg friend zone ba kerülök és én nőként akarnám.
2013. jún. 24. 00:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor erre rákettyintettél!
2013. jún. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kruse ***** válasza:
Akkor viszont, a csaj szabja a határokat, te csak tartsd tiszteletben
2013. jún. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!