Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kedves és flörtölget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kedves és flörtölget velem, talira hív, de van barátnője. Most akkor mit akar?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akit az exem révén ismertem meg közelebbről. Már előtt is ismertem látásból,köszönőviszonyban voltunk,de 2 évig jártam az exemmel és mivel ők egy társaságban mozognak,így közelebbről is megismertem ezt a srácot. Mikor az akkori barátom nem volt a közelben,olyankor flörtölgetett velem,elég erősen... Aztán neki is lett barátnője,ők már kb fél éve együtt vannak. Mikor összejöttek,akkor abbahagyta a flörtölgetést velem,de nemrég szakítottam a barátommal,és utána rögtön "lecsapott rám",megint elkezdett velem flörtölgetni,és most még jobban,mint előtte... Folyton kedveskedik,bókol nekem,ha az kell akkor aranyosan csipkelődik,meg ilyesmi... Mondta,h menjek át hozzá,iszogassunk egy kicsit. Szerintetek mit akarhat tőlem? Mert ha nem lenne bnője,akkor biztos azt gondolnám,h minimum egy egyéjszakásat,de hát van barátnője. Az úgy nem gáz,ha átmegyek,aztán ha többet akarna,mint sima iszogatás,dumálgatás,akkor lelépek?

19/L


2013. jún. 24. 01:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg többet akar mint az "iszogatás". Semmi tartása a gyereknek. Vakard le a fenébe...

17/F

2013. jún. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg akar dugni, ezért nyomul, nem másért. Döntsd el, hogy kell-e ez neked.
2013. jún. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ezt az önbecsapós,álszent,kamu,sz@r dumát kisasszony!:D

felmész hozzá dugni,de amikor rátérne a dugás részére,akkor meg lelépnél?

ez mi a fene?

mikor megy már fel egy nő első randin iszogatni egy palihoz?

legalább magaddal legyél már őszinte.

2013. jún. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem most lépj le, mielőtt bármi történne.


Van barátnője. Mit akarsz? Dugni nem, ahogy írtad.


Azonkívül igen jellemtelen ez a pasi. De ha gondolod, menj, és alázd magad.

2013. jún. 24. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit a pasi csinál, az már nem flörtölés, hanem ajánlat. Nyilván nem az ital lenne a lényege a látogatásodnak.Ha elfogadod, az felér a beleegyezéseddel, akkor már nincs visszaút. De mi lenne ha most egyenesen rákérdeznél, hogy mit is akar tőled?
2013. jún. 24. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!