Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Duzzadt mell két nappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duzzadt mell két nappal peteérés után. Terhesség vagy sem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kíváncsi lennék a ti tapasztalaitokra, véleményetekre. Kb.3 hónapja próbálkozunk a párommal babát "összehozni". Sajnos én az a típus vagyok, aki nagyon bele tudja élni magát és minden apró terhességi jelet figyel magán. Na most ugye a termékenyebb időszakban a párommal mindent beleadtunk :-) de kimondottan soha nem figyeltem magamon a peteérés jeleit. Most viszont észrevettem egy fehéres suru folyást ami a ciklusom 15. napján jelentkezett. Két nap múlva (tehát ma) arra lettem figyelmes, hogy rettentoen érzékenyek a melleim, illetve a mellbimbóim és a melleim duzzadtak. Szerintetek ez lehet a terhesség első jele, vagy még mindig a peteérés jele? Vagy mégis micsoda? :-) Előre is köszi a válaszokat.
2013. jún. 24. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:

sajnos nem tudunk "bekukkantani" a szoknya alá így látatlanban csak annyit tudunk mondani hogy 50-50 az esély. Majd 14 nappal az aktus után a teszt megmondja a tutit. És nem gondoltam volna hogy ezen a portálon terhességgel kapcsolatos kérdésben ezt mondom de

Kívánom hogy összejöjjön és békében felnevelhessétek. És Óvjátok attól, hogy olyan legyen, mint én :D

2013. jún. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát én nem tudom milyen, vagy...... :-) nagyon szépen köszönjük :-)
2013. jún. 24. 08:42
 3/4 anonim válasza:
még ez túlon túl korai hidd el:) én megértelek,hiszen én is teljesen olyan vagyok mint te,keresem magamon a jeleket:) 4 napom van a nemvártig, a hőm nagyon szépen fent van de semmi tünetet nem produkálom,csupán annyit h.peteérés óta a folyásom csak vizes,és ennyi:) nyugi...:)
2013. jún. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

még ez túlon túl korai hidd el:) én megértelek,hiszen én is teljesen olyan vagyok mint te,keresem magamon a jeleket:) 4 napom van a nemvártig, a hőm nagyon szépen fent van de semmi tünetet nem produkálom,csupán annyit h.peteérés óta a folyásom csak vizes,és ennyi:) nyugi...:)

Tudom tudom, csak olyan jó lenne már látni a "két csíkot" is, nem csak az egyet :-) Köszönöm szépen, szorítok, hogy ott legyen a kis pont ;-) én csak várakozni tudok :-(

2013. jún. 24. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!