Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmenjek vele egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmenjek vele egy randira, nem tudom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy férfi a munkahelyemen, aki már az első találkozás alkalmával szimpatikus lett számomra, aztán hetek múltán megtetszett nekem, és hát nagyon megtetszett. :)


Nekem is élettársam van évek óta, a kapcsolat teljesen el van laposodva, és amennyire őt is megismertem, neki is van évek óta élettársa, de azt nem is kérdeztem, hogy nekik milyen a kapcsolatuk.

Én sem mondtam neki, hogy mi hogyan vagyunk az élettársammal, szóval ezt nem tudhatja.


Egy ideje már nézegetjük egymást, szemezünk, mosolygunk egymásra munka közben.

Ma pedig felajánlotta, hogy találkozhatnánk valamikor megismerkedés céljából, mert szimpatikus vagyok neki.

Azt mondta, gondoljam át nyugodtan.


Szóval nem olyan amúgy sem, aki 'arra' hajt, és nekem is nagyon tetszik.

Egy igazi normális férfi.


Ti mit tennétek?

Szívem szerint igent mondanék, de nem is tudom, hogyan mondhatnám meg neki, meg egyáltalán mikor?



2013. jún. 24. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Próba cseresznye.Lehet kölcsönös lesz.
2013. jún. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ellaposodott a kapcsolatod,akkor miért nem hagyod ott a párod? Ha már más pasi után kacsintgatsz,akkor nem szereted a mostanit. Nem szép dolog a "nincs ló,jó a szamár is" viselkedés. Ugyanúgy a kollégád részéről sem.
2013. jún. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 belbolyhocska ***** válasza:

Hát, ha beültök egy kávéra beszélgetni, és nincs semmi különösebb, ami nincs végülis semmi rossz.... Az alapból elég nagy probléma, ha már máshoz vonzódsz, ha látsz rá esélyt, inkább próbáld menteni a régit, mert annyiból, hogy nézegetsz valakit meló közben, nem derül ki milyen is valójában, arról nem beszélve, hogy nem is tudod, hogy lehet-e hinni neki... Ha megcsalná az élettársát, később lehet, hogy veled is megcsinálná ezt. Lehet, hogy most kidobod a párod, és összejössz vele, ő meg nem is szakított az élettársával, és inkább őt választja, mint téged...


Nagyon gondold át mit lépsz!! és bármennyire is ellaposodott a pároddal a kapcsolatotok, tiszteld meg azzal, hogy szakítasz vele normálisan.. különben előbb-utóbb visszaadja az élet.

2013. jún. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!