Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet leszokni a recsiről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet leszokni a recsiről?

Figyelt kérdés
Elegem van már! A napjaim értékes idejét azzal töltöm hogy recskázom! Tudom hogy természetes, de le akarok szokni, már zavar!! 3 napja nem recsiztem és tegnap este félálomban voltam reggel 5ig, és közbe a szexre gondoltam! úgy érzem sose tudok leszokni erről! tippek? napi egyszer szoktam bár ma kétszer
2013. jún. 24. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért kéne leszokni róla? szakítások után tökéletes, sőt még barátnő mellet is jó..meg amúgy is kell, szerintem teljesen felesleges leszokni róla.
2013. jún. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok :D
2013. jún. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van barátnőd?
2013. jún. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
önuralom, vagy barátnő
2013. jún. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát figyelj!


Régen a háborúban elkerülve, hogy a katonák megszökjenek, azért ,hogy nőket csábítsanak, vagy esetleg férfi társuk farpofái közé kolbászt tegyenek Brómos teát itattak velük. A brómos tea csökkenti a vágyat arra. Így sosem pörögtek be, és kedvük sem volt ahhoz. Én így hallottam.

Mivel én sem iszom Brómos teát, ezért olyan tippet adnék neked, hogy próbáld elterelni a gondolataidat. Pl: egyfolytában játsz valamivel. (ne a kukiddal), vagy nézz TV-t, bármi, amitől nem arra tér a gondolatod. VAGY!

Én úgy szoktam, hogy esténként néha egy kicsit rá rántok, de nem verem ki. Ez azért jó, mert ugyanaz az élvezet megvan, de mégse verem ki. :)

Ez lehet neked is egy kis előrelépés.

Manapság már nem is vertem 3-4 napja. Úgy érzem nem kell. Lehet már "leszokóban vagyok. Viszont ennek van egy "mellékhatása". Ha nem vered ki, akkor felpörögsz, és bárkit meg.... VISZONT! Ha egy jó ideig nem vered, (1 hónap) akkor reggeli "nedves álmod" lesz. Ami azt takarja, hogy az este folyamán magömlésed lesz, úgy, hogy hozzá se értél a valamidhez....

Viszont erre is vigyázni kell, mert muterod tuti megérzi, ha bejön a szobádba. Mert sajnos a spermának nagyon erős szaga van. Röviden ennyi. :) Remélem segítettem.

2013. jún. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha a tesztoszteron termelésedet le tudod állítani, akkor sztem simán menne. A herékben termelődik...

Viszont akkor kicsit magasabb lehet a hangod, megnőhet a cickód stb.!

2013. jún. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is le akarok szokni mert naponta szoktam..de max ami nagyon ritka 1 hét ennél soha nem bírtam tovább. Meg ha egy hét mulva csinálod sokkal jobb érzés mint ha 1 nap lenne. És hallottam, minél gyakrabban verjük, hígabb és károsodnak a spermiumok.
2013. jún. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én szobámban olyan bakszag van, hogy néha magam is sokallom, biztos érzi más is itthon,de hát ez van.
2013. jún. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!