Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihasznaltak szexualisan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasznaltak szexualisan, hogyan lepjek tul ezen?

Figyelt kérdés
Hulye voltam, elhittem mindent, amit mondott, aztan megszakitott velem minden kapcsolatot. Nem szeretem, nem is terveztem en se hosszutavon sokat, csak xar maga a helyzet... Neha ugy vagyok vele, hogy nem erdekel, legalabb en is szorakoztam, maskor meg duhoz vagyok maagmra, hogy hogyan hihettem el mindent neki... Volt valaki ilyen helyzetben? Hogyan leptetek tul rajta?
2013. jún. 25. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát,törődj bele...

Legközelebb biztonságosabb legyél egy kicsit,de nem megközelíthetetlen,és akkor lesz nosmális kapcsolatod.

2013. jún. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha élvezted a szexet akkor hol a probléma... win-win
2013. jún. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

próbáld magaddal ehitetni,hogy neked sem kellett többre:)

ha nem megy állj bosszút..terjeszd el ,hogy kicsi a kukija vagy hogy béna volt vagy hogy túl hamar elment....:D akármi nekem beszokott válni

2013. jún. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolso, ez mind igaz, ugyhogy, ha terjesztenem se lenne pletyka :)) a problema csak az, hogy nincs kinek terjesszem, mert nem imerjuk egymas tarsasagat
2013. jún. 25. 17:37
 5/8 anonim ***** válasza:
szóval élvezted
2013. jún. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

azt írod nem terveztél hosszútávra, akkor miért is használt ki? szóval Te is seggel álltál hozzá, magyarul szex és más semmi v. akkor mi volt az elképzelés?

így leírva nem igen érzem ezt, amit írtál N

2013. jún. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolso, ugy gondoltam, majd kialakul valami, o is ugy beszelt velem, mint aki nem egy ejszakara akar megkapni.
2013. jún. 26. 14:39
 8/8 anonim válasza:

ha belementél hogy szexeljetek és élvezted akkor nem használt ki.

És ha te se akartál többet tőle , akkor meg ebben nincs semmi kihasználás.

2017. máj. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!