Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeritentek hogy írhatnék rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeritentek hogy írhatnék rá egy srácra, akit egy kicsit leosztottam, de azóta kibékültünk?

Figyelt kérdés

Szóval összevesztünk még egy éve. Azon, hogy megismerkedtünk, csak egyéjszakás kalandnak indult (nem lett belőle semmi), meg is beszéltük, de közbe elkezdtünk találkozgatni 1-2 hónapon át olyan 2-3 naponta találkoztunk. De utána hirtelen nem is keresett meg nem ért rá. Én túltettem magam rajta gyorsan, de utána fél évre rá rámírt, h miiújság és úgy csinált, mintha tegnap beszéltünk volna utoljára. Akkor kicsit felidegesítettem és leosztottam, hogy nem csinálhatja ezt a lányokkal, hogy fél évig nem keresi aztán meg ha kanos, akkor egyszercsak eszébe jut. Mert volt rá esélye, de akkor meg miért csinált úgy, mintha többet akarna, mikor aztán csak úgy lelép. Meg azt is a szemére vetettem, h nem köszönt, mikor 2X találkoztunk utcűn, de erre azt mondta, h nem látott.


Na azóta kibékültünk, megbeszéltük. Mostanában ha összefutunk előre köszön :DD


De most én gondolkoztam ezen, h jó lenne csak 'úgy' összefutni, de ezt csak nem írhatom meg neki :D


Nem tudtok vmi olyan szöveget vagy indokot, amivel rá tudnék írni, de azért nem is így nyiltan megmondani egyből mit is akarok?:D Fiúk ti ebbe jók vagytok, hátha nektek van ötletetek


2013. jún. 26. 02:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem haragudnék meg. ha rám írnál kertelés nélkül. A legrövidebb út az egyenes.
2013. jún. 26. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A billentyűzet segítségével
2013. jún. 26. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jajj, a nők meg a "leosztottam". Most komolyan, szerinted, mennyire érdekli őt, hogy te leosztottad? A nők ezzel a leosztással csak egyet érnek el, mégpedig saját magukat teszik nevetségessé.
2013. jún. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem tök mind1 mit gondolsz meg hogy kin töltöd le a fusztrációdat, ezzel meg te minősíted magad ;)


Elsőnek köszi a választ:)

2013. jún. 26. 11:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Frusztráció, így írják. Ezzel meg te minősíted magad cicus.
2013. jún. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hmm azért, mert elírtam egy betűt? azta mindenit, de égő te jó ég :D Ne itt éld ki, h neked nem adatik meg, h csajod legyen és ne itt cicusozzál, mert erre a gyerekes és önbizalomhiányos viselkedésre itt senki nem kíváncsi ;)
2013. jún. 26. 19:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!