Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik velem ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik velem ilyen furcsán? Nem tudok kiigazodni rajta.

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe régen szerelmes voltam, illetve azér ezt még nem lehet annak nevezni. Kis hülyék voltunk, lehettünk talán 9-10 évesek. Ő persze nem szeretett engem, meg akkor ez még cikinek számított. Én meg az agyára mentem, úgyhogy összvesztünk. Aztán másik suliba ment és évekig nem hallottam róla semmit.

Két éve viszont összejöttem egy másik fiúval, akiről kiderült hogy az ő legjobb barátja. Szóval mostanába elég sokszor összefutok vele. Először alig találkoztunk, de mostanába egyre többet. Jó haver, örülök neki hogy jól kijövünk, de néha olyan furcsán viselkedik. Valamikor bármit megtesz érte hogy kicsit kettesbe maradjon velem, és nagyon kedves. Valamikor meg szinte bunkó és távolságtartó. Nem értem hogyha bír engem akkor miért bunkózik, ha meg nem akarja hogy esetleg újra beleszeressek (ami megjegyzem lehetetlen mert nagyon jól megvagyunk a barátommal) akkor miért ennyire kedves.

Teljesen összezavar. Én örülnék neki hogyha barátok maradnánk, de nem tudom hogy ő mit gondolhat rólam.

Szerintetek, érez irántam valamit és azért ilyen?


2013. jún. 26. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki. Nem akar veled rosszba lenni, mert ha jó fej csajszi vagy és lehet veled beszélgetni, akkor mi értelme, ugyan akkor a legjobb barátja csaja vagy és nem akarja őt elárulni...
2013. jún. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!