Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg ilyen gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ilyen gáz?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és még nem csókolóztam,és még barátom sem volt. Ebben csak az a rossz, hogy voltak már fiúk, akik tetszettek, és mindig az volt, hogy először azt lehetett érezni rajtuk, hogy Ők is közelednek, és mikor léptem, akkor meghátráltak. Majdnem az összes osztálytársamnak volt már, van barátja, és már csókolóztak is, és volt, hogy ezzel szekáltak, hogy milyen béna vagyok, és én meg ott égtem. Nagyon rossz volt.
2013. jún. 26. 22:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem, csak a kis hülye korodbeliek szerint gáz, de nyugi kiégnek majd a pitsába
2013. jún. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem . ilyn korban még nem.. de a csóknál gyakorlás teszi a mestert.. és jo ha mester tanit :D
2013. jún. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
lehet most azt gondolod, hogy gáz, de később rájössz ki is itt valójában a gáz...
2013. jún. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Értem, de mit tegyek, hogy ne érezzem ezt szégyennek, mert bárki megkérdezi, hogy volt-e már barátom, mindig olyan rossz megmondani, hogy nem, mert hozzászoktam, hogy kicikiznek miatta.
2013. jún. 26. 22:15
 5/14 anonim ***** válasza:
kicsilány smároltam már olyan 30éves csajjal aki azt se tudta hova nyuljon. annyira béna volt. nem kell tull parázni.. találj egy pasit. smároljál vele nyelvel vagy anélkül 10-20 perceket.. 1 ora után már profi leszel
2013. jún. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
és lehetőleg ne olyannal aki azért akar smárolni hogy utána kitüzze a falra hogy ez is megvolt.. hanem olyannal aki szeret is.. és engedd hogy kezdőként irányitson. csináld azt amit ö.. fél perc és elkapod a ritmust akkor már nem is lesz gond
2013. jún. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ja, könnyű mondani, de általában olyanok vesznek körül, akik egyáltalán nem érdekelnek, mert szekálnak állandóan.
2013. jún. 26. 22:19
 8/14 anonim ***** válasza:
kress más helyeken.. ha látnak vele akkor abba mard a szekálás. csak azért mert szekálnak nem kell vadidegenekkel smárolni meg dugni
2013. jún. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
amugy megakinek a legnagyobb a szája azok még lány közelébe se értek. nem hozzájuk.
2013. jún. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Biztos.
2013. jún. 26. 22:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!