Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (FONTOS)

Figyelt kérdés
Van az osztályomban egy lány akibe szerelmes vagyok csak nem tudom, hogy mitcsinálljak mert még néhány fiú is szerelmes belé.Szokott néha nézni meg nevetni rajtam de nem tudom hogy mit csinálljak.Am.7.-es vagyok

2013. jún. 26. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
És fiú vagy lány?
2013. jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért nem tudod, hogy mit csinálj, mert néhányan még szerelmesek belé? Mondjuk hívd el fagyizni, amint jobb idő lesz, vagy moziba vagy sétálni. Ennyi.
2013. jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez fontos?
2013. jún. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mond meg neki.. ha arra vársz hogy ö menjen hozzád akkor majd 30 év és bánhatod mert addig se fog megkeresni
2013. jún. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova te szerencsétlen! És ne merészelj arra várni hogy ő kezdemènyezzen!!!! 7.-es lány
2013. jún. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ~zsozso~ válasza:
Ne legyél már beszari!!!! Hívd el nyugodtan...a kedvenc helyére!!!
2013. jún. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

figyelj nyugottan hivd el őt fagyizni vagy ahova akarod legalább látni fogja,hogy a sok közül te szereted a legjobban :) nem fog elutasítani :)

15/L

2013. jún. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!