Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor lehet venni síkosítót?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lehet venni síkosítót?

Figyelt kérdés
Hány éves kortól adják ki az illetőnek?

2013. jún. 27. 10:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Dm-ben (utolsó vagyok)
2013. jún. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, hogy milyen arányban rosszul tudják. :)


8-as jól írja.

Síkosító szexuális segédeszköznek minősül, így 18 éven alulinak NEM adhatják ki.

Ahogy a péniszgyűrűt, vibrátort sem.

Az óvszer az egyedüli kivétel.


Nagy boltokban ne próbálkozz, ott még a pénztárnál is fel van tüntetve nagy betűkkel!

Ha sarki boltban tartanak, ott lehet, megkapod, ahogy az alkoholt is.


Utolsó!

Síkosítóból vízbombát? Értő olvasás?

2013. jún. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
A törvényt én is ismerem csak kérdés meglehet e kerülni?Szóval aki tud olyan helyet akol kiadják leírhatja.
2013. jún. 27. 10:49
 14/19 anonim ***** válasza:
Jó kis disznózsír kell annak!
2013. jún. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Bölcs....igazán....hm....bölcs.
2013. jún. 27. 20:25
 16/19 A kérdező kommentje:
Akkor valahol lehet 18 év alatt venni?
2013. júl. 5. 13:40
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ha bemész egy Tesco-ba akkor az önkiszolgáló pénztárnál simán megveheted és a kutya sem nézi. :)
2013. aug. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Csak a pénztárgép! :)


Ahogy alkoholos italnál is becsipog, hogy "beavatkozást kér" (=magyarán egy eladónak oda kell jönnie és megerősítenie, hogy 18 év feletti veszi), úgy valószínűleg a síkosítók és egyéb szexuális segédeszközök (óvszer kivételével) vonalkódja is be van táplálva.

2013. aug. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Értem, szóval az önkiszolgálónál tuti nem lehet. Pénztárnál megint fifti-fifti vagy odaadja vagy nem, akkor nem tom hol lehet.
2013. szept. 1. 08:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!