Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg jobbak a tetkós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jobbak a tetkós lányok az ágyban?

Figyelt kérdés
Köszi, ha kort is írtok :-)

2013. jún. 27. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem függ össze a kettő. Véletlenül nem szoktál Ezo TV-t nézni? 17/F
2013. jún. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy azok-e, de nekem van több tetkóm is, de panasz még nem érkezett :D 28/l
2013. jún. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Remélem, igaz. :D
2013. jún. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nemgondolnám.

miért lenne jobb?!

neked is lehet tetkód, ha fogod magad, és elmész, s varratsz egyet magadra. akkor mostmár te is ászvagy az ágyban?!

abszolult nem függ össze.

én ismerek olyan srácot, aki lassan 20 éves, van tetkója, alkaron vádlin, ilyen "menő" kínai jelek, jólnézki tényleg, és mégis szűz a srác....még sosem volt nővel.

szal kb ennyire függhet össze a kettő lány esetben is.

2013. jún. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A másik rendszeresen felmerülő dilemma, hogy a kövér lányok jobbak-e az ágyban. Várom már a "kövér, telibevarrt csajok legjobbak-e az ágyban?" kérdést.
2013. jún. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincs tetkóm és panasz sem volt rám 30n
2013. jún. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez mekkora egy baromság...


Azt hiszed, hogy egy testre készített minta majd megváltoztat valakit? ... istenem, milyen emberek vannak


Használni kellene egy kicsit az észt, de látom az nem sok van

2013. jún. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Azért kérdeztem, mert sosem voltam még ilyen lánnyal, pedig mindig vonzott a dolog, de az egyik barátom összejött nemrég egy tetovált lánnyal és olyan dolgokat mesélt, hogy még kíváncsibbá tett...
2013. jún. 27. 11:14
 9/11 anonim ***** válasza:

:DDD Jesszusom!

Nem a tetkótól függ egy nő nyílt és kezdeményező lenni az ágyban. Hanem azért, mert szeret és biztonságban érzi magát veled.

2013. jún. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vagy mrt egy basz*tt nagy ku*va és imádja a fas*t
2013. jún. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!