Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mikor szoktatok így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mikor szoktatok így becézni egy lányt?

Figyelt kérdés
Barátságról van szó, de a fiú a nevén becézi, de úgy mintha az övé lenne. Pl. Zsófikám. Nem simán Zsófi.
2013. jún. 27. 10:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hát most miért, én is szoktam.

Ebben nincs semmi, barátok között lehet.

Ez nem azt jelenti, hogy akkor már akar is valamit, de nincs kizárva. :)

2013. jún. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
exekről van szó
2013. jún. 27. 10:51
 3/16 anonim ***** válasza:
szerintem a fiútól függ, az én barát barátom mindenfélének nevez..:D ha valaki látná a beszélgetéseinket (sajnos nem tudunk találkozni..) akkor tuti azt hinnék hogy van köztünk valami, de mi tudjuk hogy nem így van.:) szóval szerintem bármi belefér a becézgetős témába ha neked sem zavaró. Én mondjuk utálom ha 'lecicáznak'. remélem érted.:D
2013. jún. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
szolgája vagy,egyszer már birtokolt :D
2013. jún. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez mindennapos!

Pénz&Sárm

2013. jún. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hát ebből ki nem találtam volna hogy "exekről van szó":

"Barátságról van szó, de a fiú a nevén becézi, de úgy mintha az övé lenne. Pl. Zsófikám. Nem simán Zsófi."

De akkor így már más a leányzó kevése. Gondolom még benne vannak az emlékek, nehéz elfelejteni a már megszokott dolgokat.

2013. jún. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
3-4 év után?
2013. jún. 27. 10:59
 8/16 A kérdező kommentje:
a srác nem keres senkit, még arra sem. a lány után rohangál, kedveskedik neki, mindent megad, miközben a lány jól átveri a háta mögött. én ezt nem értem.
2013. jún. 27. 11:00
 9/16 anonim ***** válasza:

akkor már te is tudod a választ.

Egyszerűen nem bír tőle megválni, visszaakarja szerezni.

2013. jún. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
de a lánynak nem kell, csak hülyíti. kihasználja, mert a srác viszi mindenhova, fizet neki mindent. kissé súlyos, ha ezt valaki 3-4 év után sem veszi észre,és még más lányok sem érdeklik... pár hónapnyi járás volt csak előtte.
2013. jún. 27. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!