Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja ez a pasikat és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja ez a pasikat és csajokat?

Figyelt kérdés
Nem általánosítani akarok, ezért úgy kell értenetek, hogy A LEGTÖBB, A LEGTÖBBET, stb., magyarul: nem minden egyénre értendő. A pasik ribncos lányokkal kezdenek, a csajok meg inkább idősebb, érettebb férfiakkal. A pasik siránkoznak, hogy nincs egy normális lány sem, az összes a pénzre megy, az összes kigyúrt, kopaszt akar, a lányok meg nyávognak, hogy nincs egy normális pasi sem, az összes éretlen kis gyökér, csak dugni akarnak, hímsoviniszta fszok. S ott van az is, hogy miért nem érdekli a lányokat a vékony, alacsony srácok, vagy a srácokat a kövérebb, kövér csajok. Mi a véleményetek erről? Nem kérek okoskodó, oltogató kommenteket, miért írtam ki ilyen kérdést, hiszen csupán kíváncsi vagyok a véleményetekre, nem állok én senki oldalán sem :D Köszi :)
2013. jún. 27. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem állsz senki oldalán? Transzi vagy?:O
2013. jún. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem így értettem :D
2013. jún. 27. 14:49
 3/10 anonim ***** válasza:
ilyen a mai elkorcsosult világ... ennyi....
2013. jún. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Aki a másikra mondja, hogy az még éretlen, na az olyan mintha saját magára mondaná. Én sosem értettem meg a lányok részéről ezt a fiúk éretlenek dolgot. Elmondtunk valami disznóviccet és mi voltunk éretlenek. Oké...

De az, hogy szünetben kint viháncolnak, úgy viselkednek mint egy komplett idióta, na az érettségre utal...

Vagy például nem tudom, ha berepül az ablakon egy bogár miért a lányok visítanak, hisz ők az éretlenek, tudhatnák, hogy nem fogja megenni őket. És mindig mikor megkérdeztem mi volt ez, jött a tipikus válasz: "Jóvan megijedtem na". Ennek ellenére én soha nem neveztem éretlennek egy lányt sem, de azért azon elgondolkozhatnának, hogy ők mi alapon mondják ezt a másikra. Mondjuk a biológia tanárnak nem kéne a szájukba adni a szavakat, hogy a lányok hamarabb érnek. Nálunk azóta lettek felsőbbrendűek.

Bocs, hogy a kérdésnek csak ezt a részét fejtettem ki, de a többivel nincs tapasztalatom.

2013. jún. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

*hisz ők az érettek.

Gondoltam, hogy sikerül valamit elírni.

2013. jún. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, képzeld a válaszomhoz a legtöbb-legtöbbet szót.

Szóval a lányok azért kezdenek érettebb idősebb férfivel, mert nagyobb a valószínűsége, hogy vele lehet 1ről a 2re jutni. Már van állása, nem pályakezdő, el tud tartani, ha szülök egy gyereket. A fiúk-fiatalok azért kezdenek ri.bancos csajokkal, mert még felszínesek, mert éretlenek. A lányok szintúgy. A kövér lányok és a sovány fiúk meg önbizalomhiányosak,azért hiszik azt, hogy nem találnak maguknak párt. Az meg alapvető kamaszprobléma, hogy nincs egy normális lány-fiú. Mert ők még feketén-fehéren látják a dolgokat. Nem így megy. Van normális, de mindenkinek van hibája

2013. jún. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én csak itt az oldalon látom ezt a problémát.

A való életben meg aki tényleg normális annak van normális barátja/barátnője. Az már más, hogy itt sokan annak hiszik magukat, de tapasztalatból mondom, hogy ettől távolabb nem is lehetnének tőle.

Szóval én azt vallom, aki érdemes rá, normális, szerethető annak nem gond párt találni legyen az nő vagy férfi. Csak sajna sokan másnak képzelik magukat, mint amit a külvilág felé mutatnak :/

19/L

2013. jún. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Konkrét válaszom nincs, de talán a következő lehet a magyarázat:

A fiatal fiúk még nem igazán élték ki magukat, kell nekik a változatosság. Ezért főleg az olyanokra mennek, akiket könnyen meg lehet dugni. Lásd r!bancok. Nekik meg pasi kell, amit megkapnak, csak annyi eszük nincs, hogy felfogják, hogy egy-két alkalom után úgyis dobják őket. Mivel a kicsit is normálisabb nők ezt látják, hogy az ő krorsztályuk a kis műp!csákra buknak, kénytelenek az idősebb korosztályhoz fordulni, annak reményében, hogy ők talán már kiélték magukat, és amúgy is jobb egy olyan pasi, akinek már van karriere, saját háza, biztos alapokon áll.

És ezek után vannak az olyanok, akik nem csak dugni akarnak, meg olyanok, akiket nem érdekel a társadalmi helyzet, és egy előre megalapozott jövő. Ők ugye viszonylag nehezen találnak egymásra, hiszen ők alkotják a kisebbséget, és mivel körülöttük főleg olyanok találhatók, mint amit az előző bekezdében írtam, nehezen veszik észre egymást.

A nőket pedig nem érdeklik a vékony srácok, hiszen (ösztönösen), azt várják, hogy a férfi védje meg őket, és ne fordítva.

A férfiakat pedig nem érdeklik a kövér nők, hiszen vizuális típusok, fontos nekik a látvány, és amúgy is jobb megjelenni egy jó alakú nővel, mint egy kövérebbel, mint ahogy a nőknek is jobb megjelenni egy férfias pasival, mint egy vékonyabbal, akin alig található izom.

De persze mindenkinek más az ízlése, és a legtöbb ember talál magának párt, még ha nehezen is, vagy nem pont olyat amilyet elképzelt.

Persze mindig vannak kivételek, és az sem biztos, hogy az elméletem helyes, de én nagyjából így tudnám elképzelni a dolgot.

Hibáztatni sem hibáztatok senkit, hisz mindkét oldalon vannak jó, meg rosszak is, és a világ változik, sajnos rossz irányba, de nem mondanám, hogy csak a férfiak, vagy csak a nők hibája az egész. Mindkét fél kivette a részét abból, hogy egyre rosszabb a dolgok állása.

2013. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

7ESNÉL A PONT!

És nekem ezért van lassan 1hónapja, egy gyönyörű, modell barátnőm :$

21F

2013. jún. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"7ESNÉL A PONT!

És nekem ezért van lassan 1hónapja, egy gyönyörű, modell barátnőm :$"


Szóval 1 hónapja vagy normális? Ez inkább dicsekvésnek tűnik, mint értelmes felfogásnak, de te tudod.


Amúgy szerintem itt az ilyen sztereotípiákat egymásnak generálják a férfiak, nők. Mert a férfiak és nők x %-a

(| x>=50%)-ra illenek a sztereotípiák valamelyike és ennek a hatására az ellenkező nemnek egy nagy hányadából is kiváltja ugyanazt a sztereotíp viselkedést.

2013. jún. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!