Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor ki a valódi férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ki a valódi férfi?

Figyelt kérdés
Igazából ez a téma kicsit homályos nekem (nézzétek el nekem, nem vagyok épp egy szakértő). Van néhány ismerősöm, akik egy párt alkotnak, a fiút gyakran kritizálják, hogy egy papucs, azonban ha pedig ő hatalmaskodna a csajon, akkor egy hímsoviniszta bunkó lenne. Én akarom hinni, hogy egy valódi férfi eközött a két mélypont között található. Azonban valahogy nem tudom meghatározni megfelelően, tulajdonképpen ki egy valódi férfi? 20/L

2013. jún. 27. 21:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

" ő hatalmaskodna a csajon, akkor egy hímsoviniszta bunkó lenne."


Kivéve, ha úgy nézne ki, mint Rambo/Arnold S/Bruce W./Vándám/Szegál/Sztálone/Al Pácsinó


Mert akkor ezt simán megbocsátják neki, hisz ő csak "domináns"

2013. jún. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%
A valódi férfi az, aki nem fürdik minden héten, füstszűrő nélkül szívja a cigarettát és nem töröl feneket nagydolog után.
2013. jún. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mélypont csak 1 van. Esetleg 2 végpont.
2013. jún. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Lányként kérdezed? Azt hittem, te tudod, hogy ki neked az, aki A FÉRFI.

Az a férfi, akit az adott nő annak tekint. Ez lehet az egyiknél egy elvont művészlélek, a másiknál egy sportoló, a harmadiknál egy rockzenész, mindenkinél más.

2013. jún. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 miiizo ***** válasza:
100%
Az az igazi férfi aki törődik és jól bánik a nőjével nem számít ki mit mond :DD
2013. jún. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Oké, hát ezek igazán kedves válaszok. ^^ Nem, a gyerek sajna nem néz ki úgy, mint egy akcióhős, én szeretnék komoly válaszokat kapni vagy véleményeket, és köszönöm a hiányos szókincsem javítását, de azt hiszem enélkül is meg lettünk volna...
2013. jún. 27. 22:01
 7/16 anonim ***** válasza:
5! igaza van N
2013. jún. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
igazi férfi nem hajt fejet egy nőnek,te pedig soha nem kapsz igazi férfit :D ne is álmodj.
2013. jún. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
hatalmaskodni se kell de papucskodni végképp nem. meg kell találni az aranyközéputat, de azért a férfi legyen a domináns fél. de nem csak ennyiből áll hogy valaki "valódi férfi" e vagy sem:)
2013. jún. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az az igazi férfi, aki jól bánik velem, kedves, megértő, meg lehet vele beszélni a gondokat, közösen hozunk döntéseket. Ha valamiről kikérem a véleményét, akkor elmondja, de nem akar helyettem dönteni, nem nyom el a kapcsolatban, nem aláz meg, ha megkérem valamire, akkor megteszi, ahogy én is neki (bizonyos kereteken belül). Emellett határozott, megvéd, ha szükséges, kiáll mellettem/értem.


Szerintem az a jó, ha normálisan meg tudok beszélni vele mindent.


Számomra az nem férfi, aki minden kívánságát lesi a nőjének, nem határozott, minden döntést a nőre hagy, stb., de az sem férfi, aki ennek pont az ellenkezője.


Szóval kinek mi....

2013. jún. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!