Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől nő a nő? Lányok, nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől nő a nő? Lányok, nők! Mitől érzitek magatokat nőnek? Férfiak! Mitől látjátok a barátnőtöket/menyasszonyotokat/feleségeteket igazi nőnek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 22:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egy 22 eves aranyos baba vagyok a szep kis ruhaimban... meg a csinosabbakban is. Olyan aki ha nem elne teapartyt tartanal vele... barna klasszikus haj, barna nagy szemek, fekete tussal szepen kihuzva, oriasi pillak, csak az ajkam lehetne dusabb. A telitalpu cipoket is nagyon szeretem mint vmi pin-up lany rovidnadraggal. De van amikor kertvarosi felesegnek oltozok - mintha a Szuletett felesegekbol lepnek ki: oriasi bezs magassarku, szuk farmer, szep feher bluz, aranyszegely gombos blezer, arany nyaklanc, kis gyongy fulbevalo, ov... a testem ugy nez ki mint egy noe de az arcom akkor is gyerek...


Mellem sincs sok... Az alakom mondjuk eleg noies. Keskeny derek szeles csipo, kerek feszes fenek (valami amit legalabb nagyon szeretek magamban)


Talan ez a kettosseg ami tetszik a ferfiaknak... Talan ezert vonzoodnak hozzam... neha kicsit perverznek is talalom, mert tudom milyen gyermeteg fejem (es mellem) van.


Mi az amitol no leszek?

A fehernemu a ruhaim alatt.

Az ahogyan hozzaerek.

Amit az agyban muvelek vele!

Az ahogyan az en karjaimban nyugszik.

Ahogyan megcsokol es megcsokolom!

Hogy felnottkent gondolkodom es tervezek: karriert, karriert a csaladomert! Hogy sikeres no, feleseg es anya akarok lenni!

Hogy nevess ki, de a 14 eves lusta kislany aki 3 tanyert nem mosogatott volna el most rendben tartja az egesz hazat: mos, foz, takarit!

No vagyok es nem lany mert mar most szeretem a leendo gyermekeimet.

No vagyok mert el tudom csavarni mas ferfiak fejet akaratlanul is - de ha kell akarva...

No vagyok mert megneztek as utcan, mert kitekeredik a nyakatok bringazas kozben mikor a havernak szoltok hogy odanezz.

No vagyok, mert igenyes vagyok magamra: rendezett a hajam, tiszta a kormom, feherek a fogaim, kellemes az illatom, kifinomultan viselkedem tarsasagban - az agyban meg as O titkos kis ribije vagyok!


No kezdtem lenni amikor a Paralian majdnem kozleksdesi balesetet okoztam egy bikinis korzozassal 16 evesen - mert nokenr vonultam. Lehet nem volt meg ennyi mellem se, lehet rozsaszin Mayo Chid bikini volt rajtam Hello Kitty nyaklanccal xD es rozsaszin papucs meg Mangos legyszemuveg es kicsszett Paris Hiltonnak gondoltam magam es a nyaralas majdnem minden kepen idiotan pozolok - de no voltam ahogy vegiglejtettem ott a parton! Mert magabiztos voltam, mert sugaroztam! Es ha nem lettem volna erkolcsos szuzlany gorog felisteneket kapok magamnak hofeher BMW-vel...


De nekem mar csak O kell.

Az O noje vagyok!

2013. aug. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!