Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS. Fontos! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS. Fontos! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, h nagyon-nagyon sablon kérdés de egyszerűen, ki vagyok akadva, hogy mindenkinek megy csak nekem nem...

szóval hát a csókról van szó.

Most tudom, h mindenki forgatja a szemét, de egyszerüen nekem nem megy :S

Ha egy fiú közeledik azonnal leblokkolok, szombaton randim van és félek, hogy megint elszúrom, mert szegény próbálkozott már...


Tehát valami tanács, h hogy oldjam fel magamban a félelmet?

És mit kell tennem?


15/L


Leugató válaszokat nem kérek...

Köszi mindenkinek


2009. okt. 14. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

mért kéne ez miatt leugatni téged?15 éves vagy nem 40, ez természetes

ha igazán szereted a srácod, csak hagyd h megtörténjen, lehet h nem is szereted te igazán:)

hányéves a srác?

2009. okt. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
mi az hogy leblokkolsz? nem tudod kinyitni a szád és forgatni a nyelved vagy mi? pontosíts kérlek.
2009. okt. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ő 17...

És nagyon szeretem, nem is evvel van a baj hanem avval h folyton leblokkolok, hagynám én folyni a dolgokat de még a számat sem nyitottam ki :S

2009. okt. 14. 18:48
 4/9 anonim ***** válasza:

hé hagyjad má2.-ik

te nem emlékszel az első csókodra, mert ha neked olyan könnyen ment akkor elég egy nem mondom ki mi lehetsz

2009. okt. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ismerős a helyzet. Nekem 8-os koromba volt az első csókom és nagyon féltem tőle, hogy nem fog menni vagy elszúrom vagy valami. Teljesen zavarba voltam előtte, feszült voltam, szótlan, meg ilyenek, nagyon izgultam. Aztán megtörtént. És semmi gond nem volt. Ha a fiu csókolózott már, akkor ő ugyis tudja, hogy mit, hogy kell, akkor hagyd, hogy csinálja, és próbáld utánozni. Hogy pontosan hogy kell csinálni(ha erre vagy kiváncsi) hát nehéz elmagyarázni, átdugod a nyelved a szájába(már ez is haladás, ha ez megy, de találtam egy linket, olvasd el, hátha segít. [link] Menni fog az csak essél túl az elsőn:) sok sikert.

17/L

2009. okt. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az első és a második válaszolónak a nem leépítő válaszát:)
2009. okt. 14. 18:56
 7/9 anonim ***** válasza:
kedves nem tudom hanyadik válaszoló : ha nálad a csók abból áll hogy kinyitod a pofád és forgatod a nyelved akkor nagyon sajnállak ;)
2009. okt. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Pedig direkt kiírtam, h ilyen válaszokat nem kérek mint az a

Válaszoló :S

Másoknak köszönöm szépen, de sajnos még mindíg nem lettem okosabb :(

2009. okt. 14. 19:34
 9/9 anonim ***** válasza:

-4 cl fehér rum

-2 cl citromlé

-1 cl cukorszirup

-szódavíz

-mentalevél

-mentaág

a mentaágat összetöröd a pohár alján, majd szépen sorban rápakolod a jégkockákat, a lime-ot és a mentalevelet, majd feltöltöd az felsorolt folyadékokkal.

a mojito koktélt csókhoz találták ki;)

2009. okt. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!