Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. Most mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval,van egy fiú egy buliban ismertem meg de előtte már találkoztam vele és beszéltünk egy pár szót.Elkérte valakitől a számom és már kb. vagy két hete minden nap beszélünk.Folyton azt mondja hogy milyen aranyos vagyok és hogy szeret,de valahogy nem tudom neki elhinni hogy komolyan is gondolja azt hogy szeret.Nekem is tetszik de még ott nem tartok hogy szeressem.A baj csak az hogy ő 20 éves én meg csak 14 és még nem volt senkim.Ő komoly kapcsolatot szeretne de én nem vagyok benne biztos hogy mit akarok.Most mit csináljak?Holnap este el akar jönni hogy találkozzunk.Mit mondjak neki?Mit tegyek?

2013. jún. 28. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem nagyon úgy tűnik h valójában nem szeret alig ismeritek egymást és te nagyon fiatal vagy hozzá szóval nekem az jön le ebből h csak hűlyit és csak azért mondja h szeret és akar találkozni hogy kihasználjon....uh jól gondold át mit teszel
2013. jún. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem kéne fiúznod, ilyen fiatalon, de a te döntésed. Egy 20 évesnek már a szex is kell, 14 évesen meg nem hiszem, hogy fel lennél készülve rá.
2013. jún. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
sztem csak szexelni akar
2013. jún. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bruce_Wayne ***** válasza:

jobban örülnék ha a szüleid véleményét kérnéd ki és nem tőlünk várnád a megoldást,de én személy szerint azt javasolom hogy ha találkoztok is akkor olyan helyen tegyétek ami számodra előnyös,és nem csak ketten vagytok illetve nem vagy egyedül vele.

Fura hogy ennyire hangoztatja hogy szeret meg máris veled akarja leélni az életét,amíg nem ismered meg jobban vegyük úgy hogy a naivitásod akarja kihasználni és csak beetetés.Egy 20 éves fiú és bizonyára jobban benne van a "hódításban",ha tudja még azt is tudja hogy neked nem volt kapcsolatod akkor érthető hogy miért hajt mégjobban...

2013. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 hidony válasza:
20 évesen már azért vannak olyan igényei. Sajna drága lehet hogy csak tunkolni akar. :/
2013. jún. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hidony válasza:
És lehet nem nagyon kéne buliba járnod 14 évesen. És nem kéne 20 éves faszikkal kavarnod. Akkor nem lenne ilyen froblémád. Talán.
2013. jún. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Heloo,nem hiszem,hogy nagyon komoly lenne ,ez az egész ,szerintem ,először tisztázd vele ,hogy mik a szándékai veled ,és hogy mennyire komolyan gondolja ezt az egészet. Igaz amit az előttem lévők írták egy 20 évesnek már szex is kell ,gondold meg jól ,hogy mit teszel ... Általában azt szoktam mondani,hogy a korkülönbség nem számít ,ami igaz is ,léccy írd meg ,hogy mi történt ,érdekel .. Sok sikert a kapcsolathoz ,ha úgy alakul :)


14/l

2013. jún. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!