Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbeszeltuk a baratnommel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszeltuk a baratnommel, hogy lefekszunk. A baratom feltekeny lett, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Na szoval. Regota ki szeretnem probalni lannyal, es most megbeszeltem a legjobb baratnommel.De a baratom feltekeny.. Most mit csinaljak? Hagyjam az egeszet?
2013. jún. 28. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
te tényleg ennyire buta vagy?
2013. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Jogosan, nem gondolod?

Ajánld fel neki, hogy őt is beveszitek.

2013. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom emberek, szerintem ez kamu.
2013. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg beszervezni a barátodat is és csináljátok hármasban.
2013. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy jogosan. Ezert keresek megoldast, szerintem nem megyek bele.. Nem tudom.
2013. jún. 28. 20:54
 6/11 anonim ***** válasza:
attól hogy lánnyal csinálod még megcsalás,max ajánld fel neki hogy nézheti vagy beszállhat
2013. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, mindenki azt mondja, de szerintem azonos neművel akkor sem megcsalás ha heterókról van szó. Az csak kíváncsiság
2013. jún. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez ennyire durva lenne? Van egy kép mikor is a barátnőm és egy barátnője smárolnak. Jártunk mar mikor keszult a kép. Akkor most meg csalt?


Ez szerintem nem meg csalás. Miért lenne az? Ha többet érezne iránta, mint irántam, akkor lenne baj. Különben meg mindenki beszélje ezt meg a párjával, hogy hol a határ és ne a közvélemény legyen a mérvadó.


Szerintem

2013. jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Betegek vagytok mind, akik helyeslitek!
2013. jún. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem erzem magam betegnek :-) A kérdező csak kíváncsiságból szeretné kipróbálni. Tegyük fel, hogy jobb neki úgy. Mi lesz a vége? Lezbikus esetleg bisex. Nem tervezett minden másnap eljárni a másik lányhoz.


Lány lánnyal az szrintem szép, de ha nem is szép csúnyának egyáltalán nem mondanám. A fiú fiúval már visszataszító, bár egyre többen néznek ki melegnek mert az a divat meg a tv is azt mutatja...


Mit tud csinalani 2lány? :-D


8-as vagyok.

2013. jún. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!