Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajj most mit tegyek?

Figyelt kérdés
A volt barátom nagyon csúnyán viselkedik/ett velem össze-vissza szivat kb. csak addig volt normális amíg akart valamit és egy köcsöt de én ezt meguntam nem hiszem,hogy ezt el kell tűrnöm :( Sírnék most.. Ugye nem maradok egyedül? RÁ számíthattam csak,de kihasználja hogy ennyre kötődök hozzá én úgy látom.. Ugye szeretni fog valaki? Legalább maradnak barátaim ugye? 17/L
2013. jún. 29. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
biztosan... :)
2013. jún. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mit kell ilyenkor csinálni 3 éves kapcsolatról van szó tényleg kedves voolt az elején kihúzott a sz@rból de most annyira egyedül érzem magam rombolnak tombolnak és szemétségeket csinálnék...
2013. jún. 29. 19:07
 3/11 anonim ***** válasza:
inni kell és uj pasit találni :)
2013. jún. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
jaj dehát hol?
2013. jún. 29. 19:13
 5/11 anonim ***** válasza:
akár itt is ha ügyes vagy.
2013. jún. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de senki nem kiváncsi rám,úgy érzem :(
2013. jún. 29. 19:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem fogsz egyedül maradni :) a barátaidnak semmi okuk, hogy emiatt elforduljanak tőled, tölts velük több időt, ismerkedj új emberekkel.
2013. jún. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mert nem vagy elég rámenős. Az itteni pasik ugrálnának örömükben ha rájuk irnál :D Ha ugyes vagy barátkozni lazán tudsz ha még ügyesebb vagy akkor még pasit is összevadászol magadnak a sok kiéhezett kamasz között. Talán még értelmessel is találkozol. :)
2013. jún. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egyedül erzed magad, de mi is lesz ha szakitasz vele?

Nem szivat majd és idővel találsz egy rendes fiút...


Szerintem jól hangzik, csak ne hagy el magad. Menny, bulizz és ne edd magad.


Kézcsók

2013. jún. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szakítás előtt Te is megbántottad Őt, vagy csak nem tudja elviselni, hogy egyedül van?
2013. jún. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!