Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, ha kb undoriton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, ha kb undoritonak latom/erzem magam?

Figyelt kérdés

19 eves lany vagyok. Eleg alacsony az onbizalmam. Az arcom jellegtelen, a hajam olyan semmilyen, nincs valami jo alakom; kis mellek, vastag comb, szeles csipo, a fenekem es a combom nem valami feszes. A fogaim kicsit elore allnak.

Emellett szep zold szemem van, kisminkelve, ha a szemem ki van emelve, es a hajam szepen megcsinalva, akkor egesz jol tudok kinezni, de a szurke hetkoznapokon se idom se kedvem ezekkel szorakozni, meg hat nem jarhatok mindenhova kikenve-kifenve. 170 centimhez 52-53 kg vagyok, szoval nem vagyok egy diszno.

Szerintem nem vagyok egy banyarem, de teljesen jellegtelen a kulsom. Van baratom, de nem ertem egyszeruen, hogy mit eszik rajtam, es nem tudom felfogni, hogy tenyleg tetszem neki.

A baratnom sokkal szebb nalam (gyonyoru haj, szep, kedves arc, tokeletes fogsor, noies alak: hasonlo mint en de kicsit nagyobb mell es feszesebb combok) meg szuleim szerint is jobban nez ki nalam, ezt hallgatom evek ota itthon.


Hogy bekeljek meg onmagammal? Semmi onbizalmam nincs, es utalom a kulsom...


2013. jún. 29. 23:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sportolj (többet) Feszesebb is leszel,önbizalmat is ad.
2013. jún. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elsősorban ne legyél lusta. Ha te sminkelve és megcsinált hajjal jobban érzed magad, akkor próbáld minél tovább fenntartani ezt az állapotot, a végén pedig megszereted magad. Na meg járj el fitnessezni, vagy eddz otthon.
2013. jún. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mult evben tavasztol oszig minden nap bicoztam 20 km-t gyors tempoban, semmi kulonbseg nem latszott. Mas sportokhoz bena vagyok :DDD
2013. jún. 29. 23:58
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, sminkelve jobb, de ha allandoan vakolat lenne rajtam, ugy ereznem elbujok magam elol, vagy nem is tudom, de az mar nem en lennek. En el akarom fogadni magam igy.
2013. jún. 30. 00:00
 5/11 anonim ***** válasza:

Vagy elfogadod, hogy szürke maradsz,mert lusta vagy kezdeni magaddal bármit is, vagy teszel a dolgok ellen.


Ha tudnád én is milyen csúnya lennék hajmosás,frizura,smink és egyebek nélkül...De tudod én nem tehetem meg ezt a lustaságot, mert munkahelyen ki kell néznem valahogy.Másrészt magam miatt is,mert eleve jobban érzem magam, ha összerakva megyek ki az utcára.



Ja és a pasid majd észre fogja venni rajtad, hogy nem csíped magad,és majd választ lehet nálad egy sokkal csúnyább,de mégis vidámabb mosolygós csajt,aki jól érzi magát a bőrében...


A szüleidre meg ne hallgass.Én is 20 éve hallgatom anyám "kedves" szavait,de már rájöttem, hogy tudatosan akart mindig is leépíteni,mert mindenben többre vittem mint ő.

2013. jún. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
lépj le otthonról.
2013. jún. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fogadra fogszabályzó, alakodra normális étkezés és hozzád illő sport, nem azt mondom, hogy légy profi kézis, hanem járj el görkorizni, vagy futni, vagy úszni, ezekhez nem kell semmiféle ügyesség -talán a görizéshez egyensúlyérzék. Az önbizalomhiányos forrása a lustaság. Tedd magad hasznossá, önkénteskedj, törődj a testeddel, és a lelkeddel is. Jót tesz! :)
2013. jún. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A sport mennyisége rendben van.

De a mit eszel mellette? Mert ha ilyen csoki,süti,hamburger,fehérkenyér,akkor nem csoda ha nem feszesedsz..

2013. jún. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Baratom tudja hogy ilyen vagyok, de nem akar itthagyni. Attol hogy magammal nem vagyok megelegedve, meg vidam vagyok altalaban :D

Szoktam mozogni, nem is birnek egy helyben ulni allandoan. Mellette mindent eszek. Neha lecsuszik egy hambi vagy suti, de jellemzobb a sok gyumolcs, feher husok, hasonlok. Volt hogy honapokig nagyon odafigyeltem, mit eszek, minimumra fogtam a zsiros, cukros eteleket, kenyeret alig ettem, stb stb, akkor se tortent semmi valtozas. Annal jobban meg nem nagyon akarom sanyargatni magam, mert ha allandoan ehes lennek, akkor meg azert lenne rossz kedvem mindig xD

A smink meg a haj meg olyan, hogy nyilvan odafigyelek hetkoznapokon is magamra, tiszta, apolt vagyok, valami minimum sminket feldobok es kezdek valamit a hajammal, de nem jarkalhatok mindig buliba illo sminkben, es nincs idom minden reggel kivasalni a hajam meg eltuzni, plusz tonkre is menne.

2013. jún. 30. 01:03
 10/11 A kérdező kommentje:

Meg en nem megvaltozni akarok, hanem elfogadni es megszeretni magamat. Jobb pillanataimban tudom hogy nem nezek ki remesen, es hogy nem vagyok csunyabb a baratnomnel, altalaban megis ezt erzem. A pasim szeret olyannak amilyen vagyok, masnak tetszeni nem akarok, de azt szeretnem hogy oszinten meg tudjam koszonni a baratom bokjait, hogy ne erezzem magam ronda kis gnomnak a baratnom mellett, hogy elvezzem a szexet ne azon agyaljak hogy uristen kicsi a mellem, tuti nem tetszik a paromnak...

En ezeket az onbizalomhianyos hulyesegeket akarom elfelejteni, de hogyan?

2013. jún. 30. 01:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!