Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a legtöbb fiú? Miért ilyeneket?

Figyelt kérdés

A fiúk nagy része csak azért bejelölget facebook-on vagy skype-on, hogy a képembe dörgölhesse, hogy (állításuk szerint) milyen ronda vagyok... Ez nekem nagyon rosszul esik, mert szerintem nem vagyok csúnya, sokan tartanak szépnek. Eddig én is annak tartottam magam és volt is önbizalmam meg életkedvem és próbáltam az ilyenekkel nem foglalkozni, de ebben a hónapban már három fiú mondta, hogy ronda vagyok.

Jó, bevallom, én nem sminkelem magam, egyenesen utálom a sminket, mert szerintem 14 évesen teljesen felesleges. Szóval nem sminkelem magam, de sokan mondták, hogy nem is kell, mert szép arcom van meg sokan dicsérik a szememet is.

Ez mire jó nekik? Az önbizalmam totál eltűnt, sokat sírok az ilyenek miatt és most már komolyan elgondolkodok azon, hogy tényleg vagyok-e olyan szép, mint amilyennek eddig gondoltam magam?

Kérdésem tehát a követező: Mire jó ez a fiúknak??? Miért csinálják ez? Annyira jól esik nekik, hogy kikészíthetnek?

Tavaly volt egy olyan hónap, ahol már nem bírtam a cikizéseket és ezért egy hónapon keresztül nem is ettem semmit. Kis híján kórházba kerültem és idegileg is totál kikészültem. Aztán mindenki mondta, hogy milyen hülyeség, meg hogy szép vagyok, most meg minden önbizalom építő munkám romba dőlt... Mit csináljak? Ez nekik mire jó???? :'(



2013. jún. 30. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

éretlen hülyék, gondolom nem többek 17-18 nál

ne foglalkozz velük, ne jelölj vissza, vagy ne fogadd el a felkérésüket és kész.

2013. jún. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A facebook fogja kinyírni az emberiséget. Én szóltam :D


Gondolom a korosztályod volt,nem?

Akkor ne törődj velük,éretlen,hülyegyerekek.

2013. jún. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Öm.. minek raksz fel magadról képet? x éve fent vagyok FB-n, de egy db kép sincs rólam nem hogy ott, de máshol se a neten. Ne tegyél fel képet, probléma megoldva. Nem kötelező a dolog.
2013. jún. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért jó nekik mert hülyék és éretlenek...

Nehéz velük nem foglalkozni, de meg kell próbálnod. Az életben mindig lesznek olyan emberek, akik rombolni akarják az önbizalmadat. Akár a külsődet szólják le vagy amit elértél, vagy a képességeidet. Persze ez nehéz, én is sokáig önbizalom hiányos voltam(kicsit most is az vagyok).

De feleslegesen nem kell kitenned magad ilyen beszólásoknak. Akit nem ismersz, ne jelöld vissza.

Gondolj arra, hogy csóri gyereknek az az egyetlen öröme, hogy találomra megbántsa az embereket...próbálj a pozitív visszajelzésekre koncentrálni.

2013. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

nem is tudod mennyire megértelek:D

nekem páran(fiúk) írták,hogy szép vagyok meg hasonlók aztán pár nappal később 3an is írtak,hogy csúnya vagyok,(vki kicsit más szavakkal...de ez volt a lényege) amúgy akit nem ismersz ne jelöld vissza. gondolj bele: akit ismersz az nem hiszem hogy ilyet írna neked,mivel sokszor találkoztok(suli stb) és az már sztem neki is kínos lenne....főleg hogy írtad sokan mondták,szép vagy, ne higyj azoknak akik csak szórakozásból írnak hogy csúnya vagy..

bocs a fogalmazás miatt:D

15/L

2013. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert szerinted egy pasi mit érez, mikor meglát egy bomba nőt? Hogy esélye sincs ha elismeri. Megjegyezném, ha te is tükörből fotózod magad, akkor megérdemelted.


Ettől függetlenül van korrektebb megoldás is, csak öregedni kell hozzá kicsit. pl.:

- De gyönyörű kép! Photoshoppot vagy GIMP-et használsz? :p

2013. jún. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na ilyet még nem hallottam. Ilyen fiatal korban az emberek hajlamosak rá, hogy ki spécizzenek egy embert ès azt szívassàk, mindegy mivel, nem is kell csúnyànak lenned hozzà. Lehet ez valami bosszú hadjàrat rèsze is. Az én èletemben is volt egy ilyen korszak mikor szívattak, én is 14 körül lehettem akkor, nap mint nap sírva mentem haza, de mâra màr a képükbe röhögnèk. Nem szabad hagynod, hogy pár èretlen hülye letőrje a jókedved, pèldául mostanra ők messze nem a súlycsoportjaim, ha jàrna hozzàjuk egy luxus villa, akkor sem kellenènek, és velük ellentètben egyetemista vagyok ők meg mehetnek az Auchanba pènztàrosnak. Szóval ne törj le, gondolj arra, hogy pàr év múlva jó nő leszel, èrj el sikereket, ők meg itt fognak nyavajogni a gyakorin, hogy sose lesz baràtnőjük.
2013. jún. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a biztató szavakat! :)

#6: Nem vagyok tükörben pózolós! Olyan egyszerű magyarázattal, hogy utálom magam fotózni. Inkább ha kisebb baráti összeröffenéseken, vagy kirándulásokon készülnek rólam jobb képek, akkor azokból egyet talán kirakok, de nincs sok képem, össz-vissz van három vagy négy...

2013. jún. 30. 17:43
 9/9 anonim ***** válasza:

#6 vok:

Hát akkor tényleg nem túl érettek. :) A helyzeten ez a részükröl nem változtat: Rosszul érzik magukat, és keresnek/csinálnak valakit aki még rosszabbul érzi magát. Úgy érzi nem ismerik el, és ő is így áll másokhoz; irígyli akit elismernek. Csak ez esetben nem te vagy a hibás.


@#7: Igen, 14 éves, de ez nem számít. Hanem az, hogy hány éves volt, aki ilyet mondott rá. Lehetett pl. 16-18 éves is.

2013. jún. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!