Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szexis fiúk? Bejövős?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szexis fiúk? Bejövős?

Figyelt kérdés
Ezt eszem, ezt iszom, ezt játszom:D

#lány #sör #pillanatkép #CoD #szerelmi bánat :(
2013. júl. 1. 14:59
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Tudom h van jobb sör, de ez ingyen volt:D
2013. júl. 1. 15:09
 12/32 A kérdező kommentje:
Ezért nem SD szeróra kell menni, hanem vmi extreme módos tdm, dm-re:P
2013. júl. 1. 15:09
 13/32 anonim ***** válasza:
Nem tudsz főzni, a gép előtt ülsz, ahelyett hogy sportolnál, hogy szexis és feszes légy, és még a sört is eliszod előlem, nekem ez nem bejövős.:D
2013. júl. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Most majdnem írtam valamit erre az ingyenre :D. De már túl magas labda volt. Nagyot csattant volna :D.
2013. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Rokon hozta, azért volt ingyen.

Futni, és focizni járok. De mivel most a kva érettségi leszívta az agyam, megtehetem hogy itthon ülök, és kesergek szerelmi bánatomban:D

Meg a kutya lefáraszt...

2013. júl. 1. 15:12
 16/32 anonim ***** válasza:

És mi lett az öngyilkosok lebeszéléséről? Nem te voltál az, akinek ez volt a "hobbija?"

Amúgy én borsodi párti vagyok. Viszont hasábkrumpli csülkös bableves helyett...:D

2013. júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Velük még most is beszélgetek, sok sikerrel, köszi hogy megjegyezted:P

Óh, most ilyen mirelit kaja van, apukám most elment ilyen testi fogyatékosokkal vmi táborba, anya dolgozik, ilyenkor minek főzzek magamra:D

2013. júl. 1. 15:17
 18/32 anonim ***** válasza:
Egyik rokonom tolószékes, el szoktam vinni/kísérni az egyik közeli sportpályára, ahol ilyen találkozókat rendeznek egymással. Akik nem betegség, hanem baleset miatt kerültek tolószékbe, ott teniszeznek a pályán az egészséges emberekkel, minden tiszteletem az övék:D
2013. júl. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Te hallod, kérdező, miért kínzol? Ez a kép magába foglalja az univerzum legcsodálatosabb napjának elemeit, minden amire most, ebben a pillanatban vágyok.
2013. júl. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Pedig sokkal jobb a természetben pálinkázni, mint idebent kockulva sörözni.

De ez maradt nekem :(

2013. júl. 1. 15:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!