Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Jártatok már igy? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Jártatok már igy? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Lehet most kicsit hülyén fog hangzani,de gondolt meg kérdezlek benneteket.


Szóval haverukkal szoktunk mostanába strandra járni,s mint ilyenkor szebbnél szebb lányokat láttunk a strandon egy szál bikiniben.


Egyik haver azt mondta amikor fürdik a vizbe. Pl: labdázik a barátnöjével,uszogatnak vagy csak beszélgetnek. Oda kell hozzá uszni és bugyin keresztül megtapintani esetleg egy két ujjal felnyulni a kiszemelt lány puncijába.


Mert hogy azt mondják hogy tuti beváll mert felizgulnak rá. Meg mondta azt is hogy pár lányt megdöngetett már igy aki kaposabb volt rá.


Szerintetek ez igaz?

Mit szolnátok hozzá ha egy pasi a viz alatt strandon megfogná a puncitokat?


Mi a véleményetek erröl az egészröl?


19/F



2013. júl. 2. 13:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség úgy képen törölném h foga is kipereg :)
2013. júl. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnél monoklikkal hazajönni, csak bátran. Nem, ezt nem értékeljük, sőt! Én konkrétan ordítani kezdenék, hogy perverz, hagy bámulja pasit az egész strand, aztán szégyenében úgyis hazakullog.
2013. júl. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
felpofoznám
2013. júl. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 piriiiiii ***** válasza:
100%
Nem úszná meg szárazon!
2013. júl. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ne értsétek félre én nem vagyok perverz.


Eszem ágába se lenne ilyen modon csajozni. Eddig azon gyanakodtam hogy amolyan baráti tréfábol át akartak verni,hogy utána meg égjen a pofámrol a bör.

2013. júl. 2. 13:54
 6/13 anonim ***** válasza:
Én egy pasitól - ha már meg akar hódítani, vagy ágyba vinni - olyasmit várok, ami legalább valamilyen mértékben elbűvöl. Az, hogy megfogja a seggem nem épp ilyen dolog, arra egy majom is képes.
2013. júl. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
10-ből 9 lány úgy szájon vágna, hogy napokig szívószállal ennél. De 1-nek tuti tetszene, ribncok mindig is lesznek.
2013. júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Aki ezt mondta neked,azzal valószínűleg csak az álmaiban történt meg hasonló eset.......
2013. júl. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

5 ös: Mit vársz a pasitol?


Ha a strandon fel akar szedni mit vársz töle?


Ha meghiv egy kolára azt mentek az ágyba az meg szerintem r*bancos

2013. júl. 2. 14:05
 10/13 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy át akartak verni, ép eszű ember nem gondolhatja, hogy ez beválik :D
2013. júl. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!