Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ovi óta izgatom a csiklómat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ovi óta izgatom a csiklómat. Miért?

Figyelt kérdés

Ovis koromban egyszer érdekelt hogy mit is tud ami oda lent van, elkezdtem birizgálni, és öröm töltött el amikor sokáig csináltam...utána kb. napi szintem csináltam, aztán amikor idősebb lettem, rájöttem, hogy mit is csináltam valójában... azóta heti 1× csinálom kb.(néhatöbb)

Lehet ettől bajom? vagy ez mitől lehet, hogy már ovis korban elkezdtem?

16/L


2013. júl. 2. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért mert kellemes és jó dolog.
2013. júl. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan elkezdik kicsi gyerekként, egyszer csak felfedezik a testüket, és hogy bizonyos pontok simogatásával jó érzések törnek rá. Akkor persze még ez a dolog nem tudatos.


Teljesen normális dolog és semmi bajod nem lesz tőle :)

2013. júl. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Akár naponta is csinálhatod
2013. júl. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, sokan kezdik ovis korukban, csak akkor még nincsenek tudatában a dolognak. Nyugi, semmi bajod nem lesz tőle. :)
2013. júl. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, az első 2 válaszolónak:)
2013. júl. 2. 19:47
 6/14 A kérdező kommentje:
3. válaszoló te is naponta csinálod?:DD:D
2013. júl. 2. 19:47
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. júl. 2. 19:48
 8/14 anonim ***** válasza:
mert JÓTÉRZEL
2013. júl. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert joooooo! Sokan kezdtük akkor :-))) Egészségedre!
2013. júl. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológiai kutatások szerint ez teljesen normális, az egészséges szexualitáshoz vezető út első lépcsője.
2013. júl. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!