Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tartom magam rondának,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tartom magam rondának, mégis néha úgy érzem, hogy így tekintenek rám a lányok, ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Belenézek a tükörbe és tök korrekt arc néz vissza rám. Kapok néha jó visszajelzéseket, néha meg totál az ellenkezőjét.

Ez mitől van? Mert úgy kell érteni, hogy pl. 1 hétig pozitív, 1 hétig negatív a feedback.


2013. júl. 3. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más az ízlése, te genius...
2013. júl. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Képet kapunk privátban? Én megmondom ronda vagy-e, vagy nem. :)

19/L

2013. júl. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kérd privátban...
2013. júl. 3. 20:48
 4/9 anonim ***** válasza:

önbizalom.

mozdulj ki.

2013. júl. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ki vagyok mozdulva elég rendesen.
2013. júl. 3. 20:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Osztom az első véleményét. Ami nekem egy Isten arra a barátnőm csak legyint egyet. Akiért meg a barátnőm csorgatja a nyálát arra meg én legyintek.


Nem tetszhetsz a világnak. Ez van. Lesz akinek te leszel a befutó és lesz akinek meg nem. De ha te nem a mai trendeket követed, hogy a világ minden lánya utánad nyáladzon, akkor szerintem bőven elég az a lány is aki őszintén érted epekedik.

2013. júl. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mindeninek más az ízlése, direkt írtam így az utolsó mondatot. Mert nem az van, hogy valakinek bejövök, valakinek nem. Hanem egy hétig egész jók a visszajelzések. A következő héten meg full lelombozó.
2013. júl. 3. 20:59
 8/9 anonim ***** válasza:
1., ha mindenkinek más az ízlése, akkor engem miért nem vesznek észre a vékony lányok?
2013. júl. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as: Mert egy síró p*cs vagy, aki itt panaszkodik egész nap. Ha ki sem lépsz a házból, persze, hogy nem vesznek észre.


Illetve ki mondta, hogy a vékony lányoknak fogsz bejönni pont?

2013. júl. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!