Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreznél, ha megtudnád,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreznél, ha megtudnád, hogy az exed meghalt?

Figyelt kérdés

Ha öngyilkosság volt?

Ha baleset volt?


2013. júl. 5. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Ez van.
2013. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő elszomorítana, mert kedvelem, mint embert és nem vagyunk rossz viszonyban. Kb. úgy éreznék, mintha egy régen látott, gyerekkori barátot veszítenék el, akihez igaz, már nem köt semmi, de sokmindent megéltünk együtt.
2013. júl. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én megkönnyeztem, és ott voltam a temetésén.
2013. júl. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha aról a két emberről lenne szó akit nagyon szerettem és szeretek a mai napig is akkor nagyon nagyon szomorú lennék. De remélem ez még sokáig nem fog bekövetkezni.
2013. júl. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmit, mivel 3hétig voltunk együtt.
2013. júl. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
mindkettőnek táncolnék a sírján
2013. júl. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

semmit, egy évig gyászoltam mikor elhagyott, tudtam hogy már az életben nem dumálunk meg találkozunk.

azt szép lassan ilyen kiszikkadt sivatag lett a lelkem, én sem érzek már semmit éppen olyan szociopata lettem mint ő.

2013. júl. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!