Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt az a (jó) tetted,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a (jó) tetted, amire a legbüszkébb vagy?

Figyelt kérdés

Pároddal, barátoddal, családtagoddal, vkivel az utcán stb.

????



2013. júl. 6. 02:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
hát egyszer fociztunk haverokkal, és adtam egy gólpasszt. xD (pedig én is gólt rúghattam volna :/ )
2013. júl. 6. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt, hogy barátnőmnek nagyon szar kedve volt stb. beszélgettünk és láttam rajta, hogy baj van. Mondta hogy van is. Görkorival 3 perc alatt ott voltam náluk és felvidítottam:3 nagyon örült nekem:)
2013. júl. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Lebeszéltem pár embert az öngyilkosságról.
2013. júl. 6. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#2 Ez aranyos:D
2013. júl. 6. 02:30
 5/14 A kérdező kommentje:
#3 Te is? Hmm, nálad csak sejtettem:)
2013. júl. 6. 02:30
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Segitettem egy sracnak, hogy ujra osszejojjon a baratnojevel. Azota is egyutt vannak. Bar a srac a legjobb baratom (volt akkor) a lany pedig az egyetlen csaj akibe szerelmes voltam eletemben, amellett h tobb komoly kapcsolatom volt. Nem akartam martir lenni, egyszeruen belattam h mellettem nem lett volna olyan boldog mint a scrac mellett... Nekem ez fajt sokaig, de buszke vagyok magamra emiatt, hogy eletemben eloszor mas erdeket helyeztem eloterbe. -hms
2013. júl. 6. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

a családom nem díjazza,de kóbor állatokat hozok haza időnként,vagy viszek be menhelyre.

pár éve megmentettem egy a napon kiszáradt kutyát,infúziót kapott.

meg egyszer találtam a jégbe belefagyva egy elgázolt cicát és elvittem elaltatni.

viszont a legutóbbi kóbor macsekom szétkarmolta a függönyöm,uh 2 éve már nem hoztam haza semmit.

2013. júl. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
nagyon szerelmes voltam egy csajba, ő erről majdnem hogy tudott 1 éve. aztán elszólta magát h ki jön be neki, én meg összehoztam őket... szakítottak, nekem tönkrement a barátságom. de legalább a másik tag jól érezhette magát. 14/f (mellesleg nem jöttem gyk-ra magánjellegű kérdéseket felrakni)
2013. júl. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és elismerésem:)
2013. júl. 6. 02:40
 10/14 anonim ***** válasza:
Mindent megtettem azért,hogy a legjobb barátnőm együtt maradjon a barátjával,aki mellesleg a haverom,annak ellenére,hogy a csajba teljesen szerelmes voltam. Együtt maradtak és többnyire boldog kapcsolatban élnek. :D
2013. júl. 6. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!