Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A péniszem balra ferde egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A péniszem balra ferde egy kicsit! Ez fog akadályozni a szexben, esetleg fájdalmat fog okozni valamelyikőnknek?

Figyelt kérdés
Valahogy helyre lehet állítani?(nem műtéti beavatkozásra gondolok)
2009. okt. 17. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem okoz és nem lehet. senkinek se szögegyenes. hála a jó égnek.
2009. okt. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem para ha ferde 1 kicsit :D
2009. okt. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez normális! Amelyik oldalon hordod, arra görbül jobban! Ez mindenkinek így van!

Azonban ha nagyon görbe az már nem jó, azon segíteni kell!(de gondolom neked nem ilyen nagy a problémád)

2009. okt. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Éjjelente szoritsd be a satuba attól kiegyenesedik!!!Nekem bevállt!!! :D XD
2009. okt. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mondhatni nagyon vicces vagy xD
2009. okt. 17. 12:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az egy kicsit, én voltam vele urológusnál is, aki szerint nincs teendő, teljesen rendben van így, maximum ha esztétikai okokból ragaszkodom hozzá, viszont az állítólag egy nehéz műtét és a végén még az is lehet, h műtét közben vmi megsérül, és később ezért nem áll föl XD Amúgy nekem soha semmi hátrányom nem származott ebből...
2009. okt. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én javasolnám a baltával történő amputációt.
2009. okt. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!