Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az a 14 eves csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az a 14 eves csaj normalis, amely engedi osztalytarsainak h fogdossak a mellet?

Figyelt kérdés
Csak megjegyzem h nem en vok az a csaj.osztalytarsa vok de en meg nem fogtam :D
2009. okt. 17. 09:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem, ez iszonyat kur.vás viselkedés. És ezekből lesznek a jövő prostijai. De szerencsére a lányoknak benő a feje lágya úgy 20 évesen, vagy az anyaságnál.
2009. okt. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Hát felvilágosításnak tökéletes. Én szivesen megfogtam volna egy pár osztálytársamét. Napersze nem az osztályban. Hanem úgy ahogy a többiek csinálják titokban.
2009. okt. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
A mai "erkölcs" szerint normális. Szerintem nem. A lányok ma hihetetlenül közönségesek, primitívik, ösztönállatok (tilsztelet a kivételnek).
2009. okt. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
eppen ez h nem titokban hanem az egesz osztaly latja....ez mar qurvasag!
2009. okt. 17. 09:36
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
az én osztálytársaim is megengedik -.- (14 évesek őkis) Nálam is próbálkozott már egy pár fiú... de utoljára : D
2009. okt. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Normális, egy normális kis kuřva, legalább nem kell gondolkodnia a pályaválasztáson lol
2009. okt. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem... Viszont a mai 1x-korosztálynak ez szinte természetes. Csak az a szégyen, hogy még csak nem is szégyenlik, hanem majdnem hogy büszkék rá pl: egyszer Balázs showba, bement 2 15éves kis csitri, és kb kerek perec megmondták, nem szüzek, sőt heti szinten sok pasit felszednek, és legalább 5-6 pasival szeretkeztek eddig.
2009. okt. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%

Hát azér nem vagyok biztos benne h a lányok olyanok mint akik a Balázs showba vannak...azér ahhoz is meg kell ütni a szintet...ne azokhoz a lányokhoz/fiúkhoz hasonlítsd ezt a korosztályt....és egyébként minden korosztályban vannak ilyenek nem csak ebben...

am nem, nem normális..hülye kis kurv@ aki megengedi...nálamis próbálkoztak egyszer...azóta sem áll szóba velem a srác:D

16L

2009. okt. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
11%
Teljesen normális ebben az életkorban. Mi ebben a hiba? A szexualitást tapasztanli kell, nem fórumokon tanulni. Ha benő a feje lágya nem hagya később, ha igen, mehet a Mónikába. De teljesen normális.
2009. okt. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem az nem normális, aki azt írja, hogy "vok". Amúgy meg csak irigykedsz tippre :P
2009. okt. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!