Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan lányokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan lányokról akik futnak a pasik után?

Figyelt kérdés
azok a pasik mit gondolnak akik után futnak?

2013. júl. 7. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy szánalmasak :D
2013. júl. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Akszidentális Errőr ***** válasza:
Azt, hogy szerelmesek. :\
2013. júl. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már egy fordított világban élünk! A nők udvarolnak a pasiknak! Sajnos ez tény! :) A pasik lusták lettek de nagyon! Ha nem megy házhoz a nő akkor már nem is kell neki!
2013. júl. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a legtöbbje valóban semmirekellő hitvány alak. csak nem értem a csajokat hogy miért foglalkoznak velük.
2013. júl. 7. 11:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán nem a nagyképű beképzelt hímringyók után kéne futni.. így normális férfi létemre én szempontomból nézve, hogy a kis tudatlan lányok ilyen beképzelt fiúk után szaladoznak na az nagyon szánalmas és már nekem kellemetlen, hogy ilyen hülyék. Én ismerek olyat, aki ha meg lát egy jó kinézetű pasit, de nem is ismeri már fut utána és akkor mindenkibe szerelmes lesz? Nem. Ez nem így megy max, a ribiknél. Mellesleg nem mindegyik pasi lusta én például tudtam udvarolni és azzal jöttem össze, akit kiszemeltem. Azok gyávák, akik hamar feladják és futnak más után. Szeretethiányba szenvednek és pont ez miatt kell nekik mindig valaki, de az nem tűnik fel nekik, hogy ez nagyon gáz és csak még jobban lesüllyednek..
2013. júl. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!