Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Gáz, hogy nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Gáz, hogy nem vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok bulizós. Vagyis szeretek szórakozni, de nálam a buli mást jelent mint a többségnél. Nem vagyok éjszakai bagoly, nem élek éjszakai életet, a diszkók sem vonzanak, sem az alkohol vagy a dohányzás. Volt egy ilyen korszakom, de hamar lecsengett. Egyáltalán nem vagyok antiszoc, sem magamnak való, sőt, imádom az embereket, csak nálam más a "buli". Pl egy beülős helyre elmenni, biliárdozni, vagy csak úgy járni a várost, margit sziget, sport és sorolhatnám tovább. Barátnőt keresek és elkezdtem komolyabban ismerkedni, de folyton abba ütközöm, hogy a másik fél vagy diszkómániás, vagy nagyon szereti az alkoholt. Nemrég egyik randin egész végig azt hallgattam, mennyire berúgott XY koncerten. De az is gyakori, hogy azon stresszel mikor szívott cigit utoljára. Nálam ez nem fér bele. Lehet én vagyok a rossz és velem van a baj? 22/f

2013. júl. 7. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:

dehogy van veled baj, meg ne változz

sok lány keres pont ilyen fiút :D

2013. júl. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
dehogy baj, sőt tiszteletre méltó, hogy kerülöd ezeket a dolgokat :D ez sok lánynál plusz pont (legalábbis szerintem) :)
2013. júl. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ên is utàlok discóba jàrni meg inni, meg ilyenek. Mikor, egy sràc leszólít, ès elhív valami buliba, èn meg közlöm, hogy nem szeretem az ilyen helyeket, úgy nèz ràm, mint egy űrlényre. 20l
2013. júl. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vannak itt azért értékes lányok látom.:) Nem tudom, lehet sokkal jobban kellene keresnem.
2013. júl. 7. 13:41
 5/7 Amélia:) ***** válasza:

én is ilyen vagyok

nem gáz ez :)

2013. júl. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem értem egyesek miért hiszik magukat "menőnek" csak azért, mert ők minden hétvégén leisszák magukat... Én is így vagyok a bulizással, mint te. :) Dohányos pasival meg szóba sem állok :) 19/L
2013. júl. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Megnyugtat, hogy vannak még ilyen fiúk. Pont ma voltam teljesen elkeseredve, mert tegnap elcibáltak egy ilyen bulira, és borzalmasan éreztem magam. 18 vagyok, sokak szerint szép lány, de utálom az ilyen ivós bulikat. És az ilyen részeges-drogos-cigis pasik csodálkoznak, hogy nem állok szóba velük. Én is azt gondoltam, hogy velem van a baj. Lehet van is, nagyok az igényeim, de akkor is igazán megnyugtató, hogy vannak még hozzám hasonló fiatalok!
2013. júl. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!