Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemét volt, hát akkor ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét volt, hát akkor ezt érdemli. Tudtok még tippeket adni?

Figyelt kérdés
na, szóval. jártam egy pasival. nagyon rondán bánt velem. azóta azon vagyok, hogy senkivel se jöjjön össze. roh.adtul megbántott. sose foglalkozott velem, mindig lesz.art. csak pár hónapig voltunk együtt. ennek már 2 éve. azóta voltak csajai, de úgymond alájuk tettem, és jól elriasztottam őket mellőle. szerintem ezt érdemli. egy lapáttal teszek is rá. normálisnak mutatom magam. meg minden hülyeséget elmondok, leírok neki, amiket csinálok, miközben nem, csak hogy tudja milyen klassz nőt veszített el annak idején. most is van egy csaj, de teszek róla, hogy ne tartson sokáig.
2013. júl. 7. 14:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Elég szánalmas.. Már bocsi:D

Ha ilyen csaj vagy akire ilyenre képes, nem csodálom, hogy szakított veled.

Stalker.

2013. júl. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
A lehető legjobb üzletet csinálta azzal, hogy elveszített téged
2013. júl. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
de velem van. mármint keresi a társaságom, szeret velem beszélni meg minden. :) az én vállamon sírja ki a csalódásait. :)
2013. júl. 7. 14:56
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Te ilyen kis pszichopata vagy? Miért okoz örömet neked az, hogy mások kapcsolatát tönkreteszed?
2013. júl. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
nem teszem tönkre te kis butuska :) csak érezze azt, amit én annak idején mellette...
2013. júl. 7. 15:00
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Pszichopata vagy. Isten ments az ilyen nőszemélyektől, mint te.
2013. júl. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
így nőnek fel a kisfiúk, ezt érdemlitek :)
2013. júl. 7. 15:01
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Annak, amit csinálsz, semmi értelme. De tényleg semmi. Csak magadat teszed nevetségessé.
2013. júl. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Ha úgy bánt veled, akkor most miért "haverkodsz" vele? ha két éve volt, azóta válltozhatott. ne tegyél neki ennyire keresztbe. az ö élete. 2 év alatt elfelejthetted volna. ha sok kapcsolatát te tetted tönkre, akkor nem neki csinálsz fájdalmat, hanem azoknak a lányoknak. Téged bántott meg, és nem a többi lányt. Ennyire azért nem érdemel ilyet. Vegyél vissza.
2013. júl. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
az a nevettséges, hogy nem kellettem neki, hát akkor neki se kelljen senki!!!!!!
2013. júl. 7. 15:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!