Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire normális, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire normális, ha egy szűz, tapasztalatlan, természetes kinézetű tini lány jobban felizgat (már a gondolata is egy ilyen lánynak), mint egy egy huszonéves külsőre műkinézetű, agyonfestett cicababa?

Figyelt kérdés
Nem vagyok pedo, de általában az ilyen fiatalabb 14-15 év körüli lányokban találok ma már csak ilyet, de sajnos van, hogy ők is agyonvanna kenve meg már tapasztaltak a szex terén és, ha ezt megtudom már nem is érdekel a lány. Imádom tanítgatni a tapasztalatlan lányokat. Egy tapasztalt lány nem nyújt nekem izgalmat, közömbös a számomra, hiába szép.
2013. júl. 7. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2013. júl. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te teljesen hülye vagy.
2013. júl. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát jobb, mint aki egy kiskacsát akart megdugni xDDD
2013. aug. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Imádod tanítgatni?? Azért ez elég fura!...
2013. szept. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
amúgy ha megdugod szerencsétlen kislányt,már nem lesz ártatlan. Szex után kirúgod az ágyból,mert már "romlott"?
2013. szept. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ez a média és hollywood hatása a világra. Ne csodálkozz. De viszont tudd, ez amúgy abnormális. Nem normális. Saját korosztályainkból kellene válogatnunk, és én tudom, fegyelmezni is lehet magunkat ezzel kapcsolatban. Próbáld meg magad a helyes elvekre és gondolatokra terelni. Vagy kifogásokat keress, miért nem választanál egy tini lányt... Mert bizonytalan az egész, bizonytalanság pedig neked már nem kell több, hűtlen lesz, vagy kényes, vagy olyan tapasztalatlan mint a seggem lyuka, azt sem tudja mi az élet.. milyen dolgozni... nemtudom. Ezeket csak hasra ütve mondtam. De tény, hogy tudjuk tanítani magunkat. Hajrá!
2013. dec. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!