Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek volt olyan lehetőségete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki a tömegből kérdése:

Nektek volt olyan lehetőségetek valakinél amit elszalasztottatok és ezt követően évekig rágódtatok ezen? Ha igen írjátok le hogyan történt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem volt de nem szeretném leírni a lényeg,hogy nagyon akart engem de én mást választottam most meg már megbántam.
2013. júl. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
volt de nem akarom leirni.
2013. júl. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előfordult és sokat rágódtam rajta,bár azért nem évekig. Utólag azt mondom,jobb, hogy így döntöttem.
2013. júl. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jah, máig van pár nő, akit én hülye kihagytam.

Egyik kedvenc:

Bankett, osztálytársnőm részeg volt, rám volt akadva.

Nem foglalkoztan vele, mert barátnőm volt(egyébként szó nélkül)

Erre egy pasi 5 perc beszélgetés után elvitte és szétkefélte.

Jah és persze egy hónappal később kiderült, h a barátnőm össze-vissza félrekefélt.

Másik:

Munkahelyen vokt egy szintén jóféle nő, de vagy neki vokt valaki vagy nekem.

Aztán mikor mind a ketten szinglik voltunk majdnem úgy alakult, csak úgy voltam vele, h tököm fog szaroskodni vele, főleg, h másik nőt már akkor fűtöttem.

Később itt is kiderült, h nem nagyon kérette volna magát, mert egy rongy volt ez is, csak jól titkolta.

2013. júl. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem olyan volt, hogy megbántam valamit, erre most ugyanabban a helyzetben vagyok, hogy most kellene lelépni, mert ugyanaz lesz, de ha nem lépek le,lehet nem ugyanaz lesz...és ezen gondolkodom, ha lelépek, ezen fogok én is rágódni, mint kérdező? ezek a " mi lett volna, ha..." dolgok, olyan idegesítőek tudnak lenni


szóval kihasznált egy srác csúnyán, és most a haverja teszi velem detto ugyanazt. csak viszont ez a haverja úgy írt a telojába engem, hogy kedvesem...szóval lelépjek, ne lépjek...

2013. júl. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt, a gimi 4 éve ment rá, hogy egy "szerelem első látásra" lányt megszerezhessek (közben neki és nekem is volt kapcsolatunk), de az érettségi után, a csók előtti pillanatban vissza kellett lépjek, mert józan paraszti átgondolva a tényeket, miszerint messze laktunk egymástól, egyetemeink az ország 2 végében, így nem lett volna jövője a dolognak...
2013. júl. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt, a csaj tisztán észrevehetően nyomult rám, egy akkor még népszerűtlen fiúra, a csaj full népszerű, 100-200 like minimum képein, rakásan ismerik, jól néz ki stb. én meg hülye voltam azt nem vettem észre a jeleket, telefonszámát is megadta, találkoztunk is, de aztán utána egyáltalán nem beszéltünk, csak most valamikor írtam rá, de már van pasija :/
2013. júl. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!