Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm 13 éves és leszbi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm 13 éves és leszbi? Ez normális?

Figyelt kérdés

2013. júl. 7. 22:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg,hogy ne ítéld el..támogasd:)
2013. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Ilyen korban még nem biztos hogy leszbi!
2013. júl. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
normális.
2013. júl. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem is van olyan barátnőm aki 13évesen lett leszbi,az ő dolga,csak támogasd

20N

2013. júl. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Le lehet pontozni, de az aktuális hivatalos (2012 végi) álláspont az, amit a 2. válaszoló írt.


Mindenesetre ez senkire nem tartozik, ügyet nem kell belőle csinálni. Más ember attól nem lesz, hogy később azonosneműekkel akar szexuális életet élni.

2013. júl. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egyszer csak "pukk" jön és akkor azontúl leszbikus lesz... Ha valaki leszbikus, az mindig is az volt. Tehát simán lehet, hogy a barátnőd már most tudja magáról.


Persze van, aki még bizonytalan ebben a korban, de pont úgy van olyan is nem kevés, aki biztos magában. Én is mindig is tudtam.

2013. júl. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Felfújható Sárkány: Nem "pukk" jön, de idővel alakul ki, mivel a szexuális beállítottság azon múlik, hogy mennyire fogékony az agy egy bizonyos része az ellenkező nem által termelt hormonokra és az azokkal való (nem) találkozás hatására hajlik teljesen, vagy részben erre, vagy arra pszichésen.


Még mielőtt megvádolna valaki, nem azt állítom, hogy dönthet róla az illető, csak azt, hogy idő míg kialakul és sokszor egy fokozatokból álló rendszert képesek a tinik fekete/fehér módon kezelni és emiatt esetleg hülyeségeket csinálni.

2013. júl. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Visszanézve, este nem teljesen teljesen jól írtam le, de a lényeg, hogy egy folyamat része. Nem konkrétan úgy születik egy ember, hogy ő most valamelyik nemmel akar dugni.
2013. júl. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kodein: Na ne mondd, hogy egy 2 éves kisgyerek nem akar "dugni"! Hát ha ezt most nem írtad volna le, akkor hülyén halok meg és azt hiszem, hogy az a legfőbb téma a bölcsödében, hogy ki kivel akar összejönni :)


Természetes, hogy egy bizonyos kor után kezd csak az ember érdeklődni egyik vagy másik nem iránt. Sehol sem írtam, hogy nem így lenne. Viszont az, hogy melyik nemhez fog vonzódni, az már születés előtt eldőlt. Erről ennyit.

2013. júl. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
nem normális,de ez van.:D
2013. júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!