Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel már május óta beszélgetünk. Találkoztunk is már háromszor, és egész jól elvagyunk együtt(nincs kínos csendes 5 perc,ilyesmik) Este is találkoztam vele, és mikor megcsókolt azért hozzá tettem hogy "remélem tudod hogy nem vagyok egy olyan csaj, akit megfektetsz és kész" erre ő felhúzta a szemét és közölte hogy "az gáz mert én olyan pasi vagyok, akinek nincs igénye a hosszú távú kapcsolatra" konkrétan a síró görcs majdnem elkapott, mert akkor tulajdonképpen miért is bolondított? Mondta volna azt,hogy nem akar kapcsolatot,megértettem volna. Közölte azt is, hogy ez így most nem jó,mert azt hiszem hogy akar tőlem valamit...korrekt, nem?! Mit gondoltok? Mit tegyek?
2013. júl. 8. 02:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd őt. Ha neked komoly kapcsolat kell, akkor várd meg azt akivel meglesz.
2013. júl. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!