Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haverom miért nem érti meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverom miért nem érti meg hogy így elfogja üldőzni a barátnőjét ha egyfolytában a szerelmes üzeneteivel bombázza?

Figyelt kérdés
Már mondtam neki hogy vegyem vissza mert nem lesz jó vége,mondtam neki hogy megfogja ezzel folytani.A csaj már párszor lapátra tette.
2013. júl. 8. 12:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Csak azért érdekel mert hajlamos hülyeségeket csinálni,szerintem még öngyi is lenne ha a csak végleg kidobja.
2013. júl. 8. 12:03
 2/11 A kérdező kommentje:
*csaj végleg kidobja
2013. júl. 8. 12:04
 3/11 anonim ***** válasza:

Hú én örülnék ha mindig ilyenekkel bombázna a barátom.

Az a baj, hogy az gáz, ha a lány már "párszor" kidobta. Szerintem a haverod végtelenül naív, és hidd el, kábé...semmit nem tudsz tenni. Egyszer-kétszer vezesd le neki elméletedet, aztán vagy veszi a lapot, vagy szerez egy jó kis tapasztalatot....

2013. júl. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

párszor lapátra tette? hát grat a haverodnak, engem egynél töbször biztos nem dobna a nő, én nem könyörögnék neki utánna.

persze írta itt az előző, hogy ő örülne...jah, az első 5 nek...utánna már kínos lenne, meg szánalmas..hidd el...

2013. júl. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
na én rosszul vagyok a nyálcsöpögős smsektől ha nekem ilyet írna egy pasi ott is hagynám azonnal, nagyon gáz szerintem.
2013. júl. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát én tudom hogy gáz.Azért is mondtam neki.Egyszer kétszer ok a dolog,na de küld neki napi ilyet kb 4-et tuti,de van hogy még fb-n is megoszt ilyen baromságokat amiket a csajának ír.

Én már mondtam neki vegyen vissza,mert ezzel elfogja üldöznia csajt,mert megfolytja.Mondtam neki,ok hogy szereted meg esetleg 1 héten egyet ilyet küldesz még talán örül is neki.Na de minden áldott nap??

2013. júl. 8. 12:17
 7/11 zoliba' ***** válasza:
6%
te vagy a gáz anyám. Neked milyen sms kell : hú de ráélveznék a fosódra?
2013. júl. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez kellemetlen élmény. Nekem is volt egy spanom, akit jól bepapucsítottak, rá sem ismertem, mint egy kis tenyésztett meleg. (Ember hogyan csicskulsz?) Pár évig volt csak ez, aztán megint minden a normális lesz, csak ki kell várni. :)
2013. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az első kapcsolatom nekem is emiatt ért véget (illetve ez is nagy szerepet játszott benne). Minden nap, minden percben ilyeneket kaptam. Ha valamire nem írtam vissza, hogy "én is szeretlek" vagy nem válaszoltam hatezer szívvel, már jött a reklamáció, hogy most meg mi a baj, nem szeretem? Egy idő után már nagyon zavart. Tehernek éreztem a kapcsolatot, hamar vége is lett. Sajnos ez ellen te, mint barát, nem sokat tudsz tenni. Az egyik előző írta, hogy többször mondd ezt el neki, viszont csak akkor fogja felfogni, ha egyszer végleg elmegy mellőle a csaj.
2013. júl. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kár ,hogy az én pasimnak nincsenek ilyen spanjai akik felvilágosítanak mert ha én mondanám hogy hagyjon egy kis levegőt még én lennék a rossz ... Esetleg mutasd meg a haverodnak a kommenteket amiket ide írtunk
2013. júl. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!