Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsot adna valaki? (Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot adna valaki? (Többi lent)

Figyelt kérdés

14 leszek szeptember.17-èn...8.osztályos leszek szeptemberben...Az edigi iskolai èvekben èn voltam az osztály hülyèje a lányok közül...2012-2013 tanèvben nem volt meg az elegendo lètszáma az osztályunknak ezèrt osszetetek az akkori 8-okosokal.Nègy lány van a osztályunkban ès hát èn vagyok a legkisebb magaságról ès èvben is...az iskolában a lányok nem akarnak vlm barátkozni mert èn amikor megszületem nemkelletem senkinek igy neveloszulokhoz kerultem...ès ezzèrt is csufolkodnak velem h èn nem kelletem senkinek..pedig errol èn nem tehetek :-( Barna vagyok ès fekete szorokel..s ezert is csufolkodnak...a fiúk nyalták-falták a lányokat de vlm csak csufolkotak s rohogtek rajtam s egèsz tanèv alatt nem tutam menni kirandulni mert anyukamnak kellenek papirok,hogy válalják a felelosèget èrtem meg minden..erre fel egy tanár semm válalta a feleloseget èrtem...ez olyan rosszul eset h 2 napig csak sirtam...es egesz heten minden nap csak asztmontak milyen jo volt...aztan meg az egyik tanar egyfolytaban szivat s szegyenit meg engem...lassan kezdem mar elhinni h semmit semm èrek..

Senki semm szeret engem...nincsen olyan baratom aki jobban rosszban kitartana vlm...

Tudom,hogy a helyesirasom katasztrofa meg minden...de aki csak azert valaszol a kerdesemre,hogy csak azt irja,hogy nem irok helyesen annak kerem kimeljen meg a kominától.

...


2013. júl. 8. 12:26
 1/8 anonim válasza:
hol laksz? vagy milyen városban? nevelőszüleidnek mondtad ezeket?
2013. júl. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Erdèlyben lakom...valamit tudnak de nem.akarom elmondani nekik h mit erzek...
2013. júl. 8. 12:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit tudok mondani, hogy bizonyítanod kell, ha el akarsz érni valamit. Magadnak és a többieknek is. Küzdened kell, tanulnod kell, mozognod kell és a szép és értelmes embereket nem fogják lenézni. Ez most a világ legnagyobb közhelyének tűnik, viszont igaz. Nem egyik napról a másikra megy, de hát... ha boldog akarsz lenni, nagyon nincs más választásod. Elzülleni és depresszióba esni pedig ezerféleképpen lehet. De én nem ezt ajánlom.
2013. júl. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen beszéld meg a nevelőszüleiddel! A te korosztályodban gyakori, hogy kegyetlenkednek egy kinézett egyeddel a diákok. Azt tanácsolom, tanulj sokat, próbálj meg észre "gyúrni", és akkor ha idősebb leszel, könnyebben tudsz barátkozni. Az érettebb emberek már nem ilyen kegyetlenek, legalábbis ha normális közegbe kerülsz. :)

Ha idővel a piszkálódás bedurvulna, mindenképpen értesíts valakit, még ha a nevelőszüleidben nem is bízol meg eléggé, akkor olyan tanárt, aki rendesebb, vagy hasonló személyt.

2013. júl. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kösszönöm szèpen a válaszokat...az èn korosztályomban levo lanyok olyan szepek..de en olyan csuf vagyok...
2013. júl. 8. 12:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy igénytelen, már csúnya sem lehetsz. Találj magadban más értékeket, és azokat juttasd előnyre a külsőddel szemben! :)
2013. júl. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nincsenek barátaid, akkor van egy csomó szabadidőd. Használd fel ezt az időt tanulásra és sportolásra! Ha hátrányos helyzetből indulsz, akkor többet kell dolgoznod a sikerért.

A tanulás a legfontosabb. Tudom, hogy nehéz most tanulni, de vedd át a tavalyi anyagot vagy készült előre már most a következő évre!

2013. júl. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia! először is miért vagy szőrös?

és miért tartod magad csúnyának?

2013. júl. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!