Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondtok erre? Kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondtok erre? Kicsit Hosszú de ha van aki szeret olvasni az írjon rá valamit!

Figyelt kérdés

Hát meg osztom veletek bánatom le írom a történetem.Nem jó ezt magadban tartani mert belülről öl meg a fájdalom fel emészt. :(

Ugye én még fiatal vagyok 18 éves vagyok de attól én is tudok komolyan szeretni valakit.

Az akibe bele szerettem egy 15 éves lány.


Ott kezdődött ez az egész hogy véletlenül össze futottam két lánnyal egy kocsmában.Egyik 16 másik 15 éves.Kedvenc hobbimnak hódoltam profi szintű biliárd.Az volt a törzs helyem mindig oda mentem biliárdozni de ez előtt még soha nem találkoztam velük nem tudom hogy sikerült nekik oda keveredni pedig már 3 éve oda járok.

Ki hívtam őket játszani jókat nevetünk együtt jól el töltöttük azt a pár órát.

Mikor el köszöntünk egymástól meg beszéltünk egy újabb idő pontot biliárdozni.Egy pár ilyen találkozás után nekem meg tetszett a 16 éves így külsőre.Ugye bár fel akartam szedni

nem szerettem csak tetszett.És ebben segítséget kértem a legjobb barátnőjétől a 15 évestől.

Azt mondta segíteni fog.A 16 éves lány végül össze jött általam meg ismert haverommal.Kicsit féltékeny voltam és irigy de 2 nap alatt ki hevertem mert nem szerettem belé.

Azóta a lány az egyik legjobb barátom és nem is érzek iránta többet barátságnál nem vonzódok hozzá semmi.

Mindent meg osztunk egymással titkokat stb...

Meg bízunk egymásban. (hiszen már csak egymásban bízhatunk) majd kiderül miért is írtam ezt.


Úgy mondva a baj itt kezdődött hiszen továbbra egy re több időt töltöttünk így együtt mint barátok.Szerintem úgy a harmadik hónapja ismertem őket mikor valami meg mozdult bennem a 15 éves irányába.Ugye én elég magas növésű vagyok 186 cm vagyok a 15 éves meg alig 150 cm nekem a válam-ig ér pont.És emiatt sokat piszkáltam hogy kicsi :) amit már meg bántam.Soha nem tudtam volna elképzelni őt úgy mint lányt a magassága miatt meg a külseje se tetszett.. egyáltalán nem éreztem iránta semmit.Soha meg se fordult volna a fejemben hogy én valaha valamit is érezni fogok iránta.

De valami egy nap meg változott kezdtem meg ismerni őt egyre jobban.Meg láttam még is milyen ő valójában mekkora kincs ő a számomra.A személyiségébe szerettem bele soha nem ismertem még hozzá hasonló lányt.Miután belé szerettem kezdett meg tetszeni külsőre is de nagyon,vonzódok már hozzá. Erre igaz szerintem az a közmondás hogy " A Belső meg szépíti a külsőt is"

Nagyon bele szerettem és elkezdtem neki udvarolni is mindig bókoltam neki stb... Éreztettem vele hogy kell nekem.. Ezek után sok időt töltöttünk kettesben is.. "Mint barátok" Mert elhívtam ide oda.

Ez szép volt addig míg egy napon nem bírtam tovább és szerelmet vallottam neki.

(Ha vissza tudnák menni az időben ide jönnék vissza Nem kellet volna el mondanom neki.)Ugyan így el hívtam sétálni... és el mondtam neki..

idézem amit mondtam: "Tudod nagyon jó barátom vagy szeretek veled lenni.... de Én azt hiszem beléd szerettem." Ekkor meg állt mellettem csak nézett nagy szemekkel és ez után lehajtotta fejét ... Ekkor már gondoltam magamban miért vagyok egy ekkora barom hogy el mondtam.


Azt válaszolta "Tudod az a baj hogy én csak barátomként szeretlek" ...

Annyit mondtam rá... "Értem" :( (Én azt hittem ő is érez valamit irántam de tévedtem)

Ekkor még mosolyogva köszöntem el tőle haza ki sértem

De miután ki fordultam tőlük a sarkon el hagyva.

Sírni kezdtem annyira fájt ... hogy el utasított hiszen nem ezt a választ vártam...


Haza értem és inkább le feküdtem aludni nem akartam rá gondolni se.. Este mikor fel keltem fel mentem facebookra

"Egy új üzeneted érkezett" Nézem írt a lány..

"Ugye nincs harag? Te vagy a legjobb fiú barátom nem akarlak elveszíteni"

Írtam neki ne aggódjon nem kellet volna le mondnom inkább.

Annyit írt "De jó hogy el mondtad. :)"

Ezek után is sok időt töltöttünk együtt De nem tudtam úgy nézni rá mint szimplán barátra egyre jobban szerettem.

Napról napra jobban szerettem és minden egyes szabad perc-em vele próbáltam tölteni. Továbbra is udvaroltam neki nem akartam el fogadni az el utasítást! :/


Ezek után tudtam meg valamit véletlenül.És el mondta hogy csinált egy nagyon nagy butaságot.Azt hogy a lánynak már 2 hónapja van valakije és mikor le mondtam neki hogy szeretem már akkor is avval volt együtt.

Akivel együtt volt az egy 25 éves csávó... (én személyesen ismertem) Sose kedveltem ezek után meg még úgy se.

Ez a pasas nem csak hogy korban nem hozzá való de még egy alkoholista is.Aki szinte minden kislánnyal ki kezd..

És csak ki használja őket.

Itt indult el az hogy én ezt nem fogom hagyni hogy egy ilyen alak miatt rontja el az életét de nem csak én barátnője sem értett azzal egyet hogy hozzá való a fickó..

Én Kértem ,Könyörögtem neki hogy ne foglalkozzon vele

mert vele nem lesz jövője.Egy ilyen alakkal mint ez.

Úgy tűnt hogy meg érti.. talán azt mondta kidobja a csávót.. mert nem hozzá való...

Alig telt el 2 hét kiderült hogy még mindig együtt van vele.Utána a 25 éves fickó mivel elég sokat iszik be rugott A kocsmába és azt terjesztette részegen hogy a 15 éves kis lány már rég nem szűz mert ő már meg lefeküdt vele. Ekkor oda mentem a fickóhoz be vágtam neki egyet verekedés lett a vége adok kapok volt ott minden.

Másnap elmentem a lányhoz El mondtam neki mi történt mit terjeszt róla mindenkinek a 25 éves csávó.Olyan ideges lett hogy a keze is remegett és persze mondta hogy ez nem igaz.. én hittem neki mondtam neki hogy keres magadhoz valót aki meg érdemel téged..és őszintén tényleg szeret.

Azt mondta "tudom igazad van" Ekkor azt mondta felhívja a csávót és ki dobja.. Mikor el köszöntem tőle miután ezt el mondtam neki hátat fordítottam neki de a nevemen szólított

vissza néztem rá.. ki tárta a kezét hogy öleljem át oda mentem át öleltem meg puszilta az arcom.. és elkezdett sírni..

Mondtam neki "Látod? kell ez neked? mondtam hogy ne foglalkozz vele mert nem lesz jó vége"


Kérdeztem tőle "meg ígéred nekem hogy nem foglalkozol vele többet?" egyik kezét a magasba emelete a másikat a szívére tette és annyit mondott "Ígérem" Ekkor megint át karoltam és jó erősen magamhoz szorítottam.. Annyit mondtam "Úgy legyen" ekkor már én is sírtam a könny le csordult az arcomon. válaszolta "Úgy lesz!"


Ekkor meg nyugodtam és bíztam benne hogy meg jött az esze.. és nem fogja el rontani az életét egy ilyen ember miatt.

Én még ekkor is ugyan úgy szerettem a lányt és mindent meg tettem volna érte.


Eltelt egy hónap sajnálatos módon a 25 éves fickó vissza könyörögte magát hogy ő szereti ... és az meg vissza fogadta :(


Ez már nekem is sok volt.Ekkor mondtam a lánynak Vagy kidobja a csávót! vagy én nem ismerem többet mint barát.

és a barátnője sem.


Ekkor veszekedés is volt de nem csak ekkor máskor is ..

Azt mondta kidobta ... Mert a barátai fontosabbak.


ez volt 1 hónapja... nem rég kb 3 napja a buliból mentünk haza fele így hárman én meg a két lány... mondta 15 éves hogy siet haza így nem kell most haza kisérni.

Jó van mondom mi lekanyarodtunk az egyik utcába a 16 éves barátnőjével ő meg ment tovább haza egyenesen..

Ekkor mondott valamit a barátnője azt hogy forduljunk meg és kövessük.. eszembe nem jutott volna de mondom nézzük meg hogy hova megy..

Be következett amitől féltem nem haza ment hanem a 25 éves csávóhoz.. na mondom nekem elég volt.. Végképp elegem van..

Haza jöttem sírtam aludni nem tudtam olyan ideg volt bennem hogy remegett az egész testem ....

Szemhunyásnyit nem tudtam aludni...

Másnap reggel hív a lány vagyis tegnap.

Meg fel vettem el mondta hogy meg látott azt mondta menjek el hozz és beszéljük meg a dolgokat..

Mondtam neki jól van..

elmentem hozzá.. Kérdezte "mi bajom?" válaszom ez volt " Ezt te sem kérded komolyan ? hiszen tudod.. "


Ekkor mondta hogy nincs együtt a csávóval csak be ment valami cuccáért...

Persze nagyon hihető gondoltam magamban..

El ment a boltba mire vissza értünk hozzájuk meg változott a véleménye azt mondta "Fogad el hogy őt szeretem barátnőm is el fogadta szüleim is el fogadták Te miért nem ? "


Erre nem tudtam neki mit mondani.


Inkább témát váltottam..

Miután el jöttem gondolkoztam még ezen...

És írtam neki facebookon..

ezt:


"Tudod át gondoltam a dolgokat...

Én már ne mondok többet... hiszen már mondtam eleget..

Én is kezdek bele fáradni ... Nem szeretném mindig én se a fesztivált csinálni..

Hiszen szerelmes vagy ...

Tudom milyen szeretni valakit én is..

Mindent meg adnál érte ..

csak hogy lásd boldog és te is az vagy vele..

Jelen esetben még ha ez a személy xy is...

Nem mi döntsük el hogy kibe leszünk szerelmes..

Én xy-t sosem fogom meg kedvelni

ugyan úgy utálni fogom.. ezen már nem tudok változtatni..

Elfogadni szerintem soha nem tudom azt hogy együtt leszel vele ha megint össze jössz..

De meg próbálok bele törődni.....

legalább is addig biztos nem tudom el fogadni míg szeretlek téged..

Már nem akarok...

a boldogságod útjába állni hiszen ha igazán szeretlek akkor nem is tennék ilyet...

Még ha ez nekem iszonyat rosszul esik is..

Hogy nem lehetek veled..

úgy..

Amiket csináltam ... meg bántottalak néha és fel idegesítettelek gyakran..

erre csak egy magyarázatot tudok adni..

Azt hogy nagyon szeretlek.. sajnos még mindig...

Nekem minden vágyam az ... hogy úgy szeres engem mint én téged.. nálam nem lett volna boldogabb személy a földön..

De ez már sosem fog be következni..

Ha más irányba húz a szíved..

Meg értettelek én eddig is hogy szerelmes vagy ... csak el fogadni nem tudom azt..azért voltam ilyen..hülye

Most se tudom még el fogadni és ezért épp ne is kérd azt hogy fogadjam el..

Hiszen te sem vagy hibás hogy pont ő belé szerettél bele..

Viszont én sem hogy pont beléd.

Annyit szeretnék kérni tőled hogy hazudni ne hazudj nekem.. például: ha be mész hozzá ha akarod mond meg nyugodtan és ne azt mond h máshova mész nem fogom le harapni a fejed..

Még ez is jobb ha el mondod mint az hogy ha hazudsz nekem..

Ha a jövőben még valamikor össze jössz vele mond el nekem..

Ne mástól tudjam meg..

legyél őszinte velem ..

Nem - Nem Tudom mikor fogom ki heverni ezt..

Hiszen a szívem hozzád húz..

és szeretlek nagyon...

Lehet már sose fogom ki heverni ezt..

Nem is mertem még hozzád hasonló lány-t

Olyan kis "dilis" vagy és nagyon aranyos persze..

Nem tudom sok mindennel meg magyarázni hogy "Miért?" is szeretlek..

Csak annyit tudok hogy szeretlek..

Tudom hogy barátként szeretsz..

De akkor már szeretnék jó barátod lenni..

Aki ki tart melletted és szeret

mert egy igazi barát ilyen..

És ha töltünk együtt időt..

akkor azt vidáman el tölteni

Ahogy én sem kérhetem azt tőled hogy ne

legyél bele szerelmes..Te se kérheted azt hogy én ne szeresselek..

Szerintem te még sose voltál ilyen rossz helyzetben mint én vagy nem tudom

De szavakkal le írni nem tudom milyen rossz érzés ez.. Olyat szeretni aki sose fog téged szeretni..

"Nehéz szeretni nehéz az is hogy ha nem szeretsz de legnehezebb az ha Hiába Szeretsz"

Voltak vannak meg lesznek is olyan percek mikor legszívesebben meg halnék mert szinte meg öl a fájdalom.

Talán egyszer el múlik..

vagy nem..

Ha tehetném vissza forgatnám az időt és talán jobb lett volna ha sosem szeretek beléd..

A szerelem két élű kard mondani szokták..

Hiszen két oldala van

A betejesült..

és a betejesületlen

Egyiknél mindennél boldogabb vagy

másiknál legszívesebben meg halnál mert amit érzel ki készít teljesen..

Én meg próbálok meg értőbb lenni veled..

de akkor te is értsd meg... engem egy kicsit jobban..

Észre vettem múltkor is ...

mikor haverom szülinapja volt

te egyből oda szaladtál át ölelted..

engem persze nem öleltél meg

Gondolom azért mert félsz hogy talán félre érthetném

Tudom jól hogy nem szeretsz De az ilyen apróságok is mint egy ölelés vagy valami én nagyon tudok örülni legbelül..

Szerintem el mondtam amit akartam vagyis le írtam mert el mondani szemedbe ezt így sosem tudtam volna .. így is könnyeimmel küszködök már..

Egy részről én nagyon örülök hogy meg szerettelek mert te egy csoda vagy az is biztos

más részről viszont magamat kínzom vele... hogy szeretlek ... még mindig..

Amiket le írtam így is gondolom én már ezek miatt nem akarok több veszekedést haragot.. hiszen fontos vagy nekem mint barát mint másként.. még akkor is ha te ezt te nem fogod viszonozni soha..

és szerintem annyit én is jelentek neked mint barát akibe meg bízhatsz bármi bajod van el mondhatod segítek szívesen bármikor

számíthatsz rám...És történjen viszont bármi..

Sajnos én attól még szeretni foglak..

nem tudlak feledni ..."


Ezek után el mondta hogy még mindig együtt van vele és ezek után nem fog hazudni..


:'( :( :'(


Én szerintem meg próbáltam mindent hogy ne rontja el az életét. Mondott nekem valamit a lány hogy ha kis lánya lesz Boginak fogja hívni mert az szép név.. De ebben az esetben sosem lehet saját gyereke ha ezzel az alakkal van együtt mert a csávónak nem lehet gyereke mert nem nemző képes.. szánalmas..

Ezek után kiderült hogy a 25 éves csávónak van egy 3 és fél éves kapcsolata egy másik lánnyal..

Most össze vesztek de ha ezek után is vissza megy hozzá a 15 éves pedig nagyon úgy néz ki :( én nem tudom mit tehetnék... :(

Szerethetem én bármennyire is..


Én már szerintem nem fogok tudni bele törődni abba hogy együtt van vele meg próbáltam MINDENT AMI tőlem telt ...

De akkor mindig én voltam a rossz mondhattam vagy csinálhattam én bármit is..

Sokat veszekedtünk majd nem rá ment a barátságunk is ..

Én nem mondom hogy bele törődtem mert én mindig még mindig ugyan úgy szerettem a lányt ... és nem tudom azt nézni hogy el rontja az életét.

Majd talán saját kárán egyszer észre veszi hogy jó lett volna akkor rám hallgatni mert jót akarok neki.. de akkor már lehet késő lesz.. egy okból nem akarom már szóba hozni se inkább mert félek hogy barátként is elveszítem.. de sajnos ez még nekem ugyan úgy vagy még jobban fájni fog mert míg töltök vele együtt időt nem fogom tudni el feledni és továbbra is szeretni fogom és minél tovább szeretem annál nagyobb fájdalmat okozok magamnak .. :(



2013. júl. 8. 20:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Levédetted már, vagy publikáltad? Nehogy plágium essék.
2013. júl. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyaf nyaff nyaff!
2013. júl. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Bocs,hogy választ írok,de nem válaszolok,csak így megmarad a kérdés,hogy később elolvashassam.
2013. júl. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
majd ha lesz szabad 3 óra hosszám, akk elolvasom.:D
2013. júl. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ne űzzetek belőle gúnyt :(

Hisz ez az én szív fájdalmam oka...

És most még csak röviden fogalmaztam ..

Tudnák én hosszabban is mesélni de ezt se olvassák el akkor ha ettől is hosszabbat írok..

Várok pár emberi jó tanácsot ...

2013. júl. 8. 20:29
 6/14 anonim ***** válasza:
nahh elolvastam :D tudod a szerelem vak.. a lány szerelmes, így a fiúval akar lenni, lehet az akármilyen..neki ő kell.. neked ezt meg el kell fogadnod :S én ha a te helyedbe lennék lehet hogy megszakítanám vele a kapcsolatot, amíg észhez nem tér véglegesen..
2013. júl. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kicsit hosszu?! Ebbol regenyt irhatnal, nagyon hosszu, de azert a facebookos level kivetelevel vegig elolvastam. Kerlek rovidits le, mert igy nagyon kevesen fogjak elolvasni. Mennyibe telt amig leirtad? :D Mit mondjak erre, milyen valaszt varsz? Te is tudod, hogy remenytelenul beleestel ebbe a lamyba, de o nem erez irantad baratsagon kivul semmit es hiaba probalsz segiteni neked, mert nem hallgat rad. Azt ajanlom, hogy probald elfelejteni, szuntesd meg vele a kapcsolatot, mert igy nagyon sokat artasz magadnak. Tudom, hogy mondani sokkal konnyebb, mint megtenni, de probald meg. Sok sikert! ;)

15\L

2013. júl. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én ezt ugyan el nem olvasom, csak annyit mondok ebben a korban a szerelem jön, a szerelem megy.
2013. júl. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én aki azt hittem, hogy nekem van bajom a szerelemmel. Kicsit hasonló helyzetben vagyok de én nem találkozok a lánnyal sokat ezért könnyebb másként gondolni rá, és mást keresni.

Szerintem keress te is mást és ne találkozzatok olyan sokat.

A szerelem jön, a szerelem megy, de az ilyen nem múlik le soha. A beteljesetlen akármikor újra fellobanhat. Én is így voltam azt hittem túl vagyok, aztán puff megint itt van. Ezen csak az idő segít, és ha találsz jobbat. Tudom most azt hiszed nincs jobb. Lehet nem is jobb kell, lehet nem is hasonló, hanem más, valaki aki teljesen más mint ő. Ha találsz egy ilyet akkor rendben lesznek a dolgok.

2013. júl. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
Tesó, látom bolondok írnak hozzá...és igen elolvastam az egészet pedig a facebookos leveledben vagy 20 milliószor szerepelt a szeretlek szó és kb. ugyanazt hajtogattad! Szóval el kell keserítselek, hogy ez a XXI.-ik század és így az életben nem érsz el semmit a csajoknál ha ilyen kisfiúsan viselkedsz velük, főleg nem egy 15 éves kiscsajnál aki azt sem tudja mit akar és természetes hogy abba az hülyébe szerelmes mert megveti, erről szól mostanában a szerelem! Azt mondom neked, hogy talán későn vetted észre az értékeit és egyből le kellett volna csapj rá, de nem ilyen papucs stílusban ahogy tolod (már bocs) szóval a legjobb amit tehetsz hogy keresel valaki mást akivel elfeledheted ezeket a bajokat és lehetőleg idősebb legyen nem ilyen tinip**sa mert tényleg nem tudják mit akarnak és kitudja! Lehet, hogy mindketten változtok, te férfi leszel neki meg benő a feje lágya és még összekerülhettek de ne éld bele magad mert annál rosszabb lesz az újboli csalódás, ja és a hasonló korosztályra (15-6) ne hallgass mert tapasztalatlanok és ha volt is kapcsolatuk köze sincsen egy olyanhoz mint pl. anyud kapcsolatai...igaz az akkor volt és ha tanácsot kérnél tőle az se jönne be senkinek szóval beszélj sikeresen csajozó srácokkal akik nálad idősebbek esetleg egykorúak és csak rájuk hallgass nem véletlenül sikeresek! Sok sikert az élet további részeiben és ne gyötörd magad mert mint hangsúlyoztam nem elégszer egy lány nem ér meg ennyit főleg ha ilyen fiatal, annyi hal úszkál a tengerben csak épp a szíved még nem találkozott mással!
2013. júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!