Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy valóban úgy érez-e irántam, ahogy részegen kinyilvánította?

Figyelt kérdés

Már 1-2 hónapja ismerem a srácot, de elég ritkán találkozunk, és akkor is csak pár percet dumálunk, bár látszott mindkettőnkön, hogy bejövünk egymásnak. Most volt az éjjel egy kisebb házibuli, ahol Ő is, és én is ott voltunk. Mikor még csak keveset ivott, odajött hozzám párszor beszélgetni. Később, mikor már több pia volt benne, én feküdtem a kanapén, és oda jött hozzám, beszélgettünk, megkérdezte, fázok-e, és betakargatott a pulcsijával, majd adott egy jóéjtpuszit, mert mondtam neki h. álmos vagyok.:D Később újra odajött hozzám, és lefeküdt mellém. Odajött a haverja, megkérdezte tőle, hogy szerinte szép lány vagyok-e, és mondta, hogy igen, nagyon.:D (Sztem ez előre le lett beszélve köztük, mert láttam, h. sugdolóznak felém fordulva.)

Annyira szép lenne, ha mindez nem csak a pia hatása lenne.:S Honnan tudhatom, hogy komolyan gondolta-e? Vajon lesz folytatása a dolognak?

16/L


2009. okt. 17. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Néhányan csak akkor mondanak igazat ha részegek :S
2009. okt. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az ember részegen igazat mond, sokan buktak le így az ismerősi körömben :)
2009. okt. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

:):):)

És vajon emlékezni fog ezekre a dolgokra (pulcsi, jóéjtpuszi, stb)?

2009. okt. 17. 22:46
 4/7 A kérdező kommentje:
És vajon lesz folytatása ennek, vagy úgy fog tenni, mintha nem történt volna semmi?
2009. okt. 17. 23:02
 5/7 anonim ***** válasza:
kérdezd meg h kiesett e vmi neki estéről. ha nem akkor emlékszik
2009. okt. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az ember részegen bármit megtesz, amíg eljut egy bizonyos pontig

de lehet igaz is, amit mondott

2009. okt. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kalinka powaaaa
2009. okt. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!