Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyakorisok! Mennyire gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakorisok! Mennyire gáz, ha az apósjelölt ránk nyitott szex közben?

Figyelt kérdés
Hóthalálos gáz, bejött a párom apja, végignézett rajtunk, közölte, hogy "óóóó istenem" és kiment :DD Még jó, hogy nem látott full meztelenül, mert a barátom takart. Nem merek a szemébe nézni :D Nem érdekelte szerintem, mert tudja, hogy aktív szexuális életet élünk, de azért ciki, sőt nagyon ciki. Emberek! Mit tegyek? :D

2013. júl. 8. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Vidd be őt is az ágyba, egyébként sok emberrel megesett már, ez miatt felesleges paráznod. Ő talán nem court? :DD
2013. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerinted Ő nem dugott még soha?
2013. júl. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha nappal szexeltek, akkor az ajtót miért nem zárjátok be?
2013. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

ha nem hozza fel Te se tedd

óóóó istenem": eszébe jutott a fiatalsága és amikor még működött a 6 lövetűje!!

fátylat az esetre!!!

2013. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem apósjelölt, hanem após jött vissza a házba váratlanul. Férjem utána kiment, apóssal hangosan viccelődve az egészen elvette az élét a dolognak, így már nem volt annyira kellemetlen. Persze pirultam, de nyilván ez nem téma köztünk, ha most nem olvasom a kérdésed, el is felejtem az egészet.
2013. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az apósok csak virulnak ilyenkor :D ha anyós nyitott volna rád sztem rosszabb lenne, hiszen elvetted a pici fiát :D
2013. júl. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nyilván ő is csinálta, de naa :DD

Bezártam az ajtót, kétszer is megnéztem, hogy tökéletes-e, és mégis bejött. Azt hiszem, ebből zárcsere lesz :D

De igen, eszméletlenül parázok, mert irtó ciki. A párom a fürdőszoba előtt őrködött, míg pisiltem, nehogy az apukával össze kelljen találkoznom :D Pedig imádom az öreget, de hogy ezek után hogy nézek a szemébe...? :DD

2013. júl. 8. 22:20
 8/12 A kérdező kommentje:
Alapból rinyál, hogy elvettem a pici fiát, hogy az a... :D
2013. júl. 8. 22:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, előfordul az ilyen, ha nme is pont ez a szituáció, de mindenki kerül időnként kínos helyzetbe, és most tudom, hogy nagyon rossz, de ez enyhülni fog, pár nap múlva máris sokkal jobb lesz, egy év múlva meg már csak nevetni fogsz rajta... lehet, hogy már hamarabb is. :D
2013. júl. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én most kínomban röhögök :D Annyira gáz, alapból érzékeny lelkem van, de ez kinyírta :D
2013. júl. 8. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!